دکتر Birx می گوید جورج فلوید تظاهرات منجر به نابودی 70 Covid-19 تست سایت


دکتر دبورا Birx رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ هماهنگ کننده هشدار داد این کشور فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی که 70 coronavirus تست سایت های نابود شده بود در میان اعتراضات گسترده در پی مرگ جورج فلوید.

در طول پنج شنبه تماس و ضبط آن به دست آمده Daily Beast, Birx گفت: فرمانداران باید “تقلا در حال حاضر برای اطمینان از وجود تست در دسترس در مناطق شهری است.” معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت که خوشه در موارد ناشی از ناآرامی هستند “مسئله تیم ما است پس وجود دارد و یک نگرانی است.”

Birx نظرات آینه کسانی که از Dr. Anthony Fauci که نگرانی از آن است که تظاهرات می تواند منجر به افزایش بوده است. “این یک مجموعه کامل برای گسترش بیشتر ویروس در حس ایجاد این blips که ممکن است به نوبه خود به برخی از موج” Fauci بستری در محلی سی ایستگاه رادیویی fardia electronics هفته گذشته است.

اعضای واشنگتن گارد ملی در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus پس از اینکه مستقر در مه 31 برای کمک به مقابله با تظاهرات توده ای و شورش در این کشور کاپیتول.

داده ها نشان می دهد که تگزاس و کالیفرنیا و اورگان شمالی و کارولینای جنوبی می سی سی پی, یوتا, آرکانزاس و آریزونا را همه دیده اند افزایش شدید در coronavirus بستری شدن در بیمارستان پس از آخر هفته روز یادبود به عنوان متحده شروع به باز کردن زیر ماه از مستندات.

“وجود دارد فعال جامعه گسترش در کالیفرنیا, North Carolina, یوتا و آریزونا” Birx گفت: در تماس اضافه کرد که تیم او تا به حال دیده می شود شواهد از جامعه در “مترو اسپانیایی محله.”

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • Colorado State گروه بهداشت. طبقه بندی درگذشت مردی که از مسمومیت با الکل به عنوان Covid مرگ پزشکی قانونی ادعا
  • پنس ادعا می کند هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن ‘خوار تهدید Coronavirus’
  • ‘پرهزينه ترين دولت Coverup از همه زمان’: رشد اعتماد به نفس در میان مقامات ایالات متحده که Coronavirus آمده از آزمایشگاه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de