Duck Dynasty را Willie Robertson می شود مدل موی کوتاه برای 1 بار در 17 سال


Duck Dynasty’s Willie Robertson Gets Short Haircut for 1st Time in 15 Years
Willie Robertson. Mediapunch/شاتر

Duck Dynasty ستاره Willie Robertson قطع مو کوتاه برای اولین بار در 17 سال دستخوش یک تحول کل — و دوستان و خانواده خود را نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید!

در سه و نیم دقیقه IGTV تصویری که او به ظاهر به نام “برش مو تحولات & واکنش” پدر پنج مستند مراحل گرفتن خود را در زیر شانه قفل buzzed در سالن.

“من احساس می کنم خودم گرفتن ضعیف تر” لوئیزیانا ساکن شوخی خود را به عنوان بلند به زمین افتاد. “من احساس می کنم باید بازیگران در Vikings.”

در همراه زیرنویس 48 ساله واقیعت ستاره نوشت: “هر کس دیگری است که رفتن به سلمانی, من نمیفهمد من باید آن را امتحان کنید بیش از حد. #17years.” و چرا که نه ؟

او قطعا یک نقطه. به نظر می رسد مانند هر کس antsy برای بازگشت به سالن پس از اقامت در خانه سفارشات با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. برخی از ستاره ها حتی شده برای انتقاد شاید رفتن بیش از حد به زودی. مثلا در مه, کارشناسی آلوم آماندا استانتون به اشتراک گذاشته شده یک سری از Instagram داستان پست های نمایشگاه سفر خود را از کالیفرنیا به ایالت آریزونا به مو انجام می شود. هر چند او موفق به دریافت تعداد زیادی از واکنش بیش از آن او دفاع از اقدامات.

اما در حال حاضر که بسیاری از ایالت ها به آرامی باز به بالا رابرتسون ندارد به چنین اقدامات شدید. او فقط سعی کنید از یک نگاه کاملا جدید برای لذت ببرید!

پس از موهای خود را ملاقات رابرتسون پرداخت بازدیدکننده داشته است تعجب به اعضای خانواده خود را. جای تعجب نیست که همه آنها واکنش نشان داد و در شوک است. “است که یک کلاه گیس ؟” دختر ایرانی, زن شوهر خواسته شکارچی اردک.

رابرتسون همسر Korie رابرتسون در زمان به گرم در روز چهارشنبه و همچنین برای به اشتراک گذاشتن یک عکاسی از خود با او تازه مرتب ، “تعجب!!” او نوشت: در عنوان ، “@realwilliebosshog شوکه همه ما با عمده پس از قرنطینه مدل موی ha!”

او ادامه داد: “ما دیده نمی گردن خود را در 15 سال 😂 من عاشق این مرد! او ناز و او همیشه نگه می دارد زندگی جالب😍 .”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de