اتحادیه اروپا می گوید که نمی خواهد راه اندازی ‘جنگ سرد’ پس از متهم چین از راه انداختن COVID-19 دروغ

AFP/فایل

بروکسل: اتحادیه اروپا وزیر خارجه روز چهارشنبه گفت او مطمئن, چین, وزیر خارجه بلوک نمی خواهند یک “جنگ سرد” آن را به عنوان متهم پکن از راه انداختن یک coronavirus کمپین دروغ.

بروکسل می گوید: چین و روسیه به دنبال تضعیف دموکراسی اروپایی و صیقل دادن خود شهرت در طول همه گیر با “هدفمند تاثیر عملیات و دروغ مبارزات”.

غیر منتظره بلانت اتهام در آمد یک مقام رسمی اتحادیه اروپا استراتژی های کاغذی برای مقابله با آنچه مسئولان می گویند که “سیل” false بهداشت و درمان ادعا تئوری های توطئه تقلب و نفرت سخنرانی اطراف این بیماری همه گیر.

گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه یک روز پس از, سیاست خارجی اتحادیه اروپا رئیس جوزپ Borrell برگزار تصویری مذاکرات با وزیر امور خارجه چین وانگ یی.

Borrell روز چهارشنبه اصرار اتحادیه اروپا بود “شروع نمی کنند هر چیزی” با چین گفته است که اطمینان وانگ در طول مذاکرات خود را.

“من به او گفتم: ‘نگران نباشید اروپا در حال رفتن به سوار در هر نوع جنگ سرد با چین’,” Borrell گفت.

این گزارش که همچنین تماس در وب سایت غول مانند Twitter و Facebook به انجام بیشتر برای مقابله با دروغ, متهم مسکو و پکن از “به دنبال تضعیف بحث دموکراتیک و تشدید اجتماعی قطبی شدن و بهبود تصویر خود را در COVID-19 زمینه”.

ردیف افزایش تنش پیش از نشست فیلم در اواخر این ماه بین رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل و کمیسیون اروپا رئیس Ursula von der Leyen و رهبران چینی.

اتحادیه اروپا و چین روابط ضربه سنگی پچ به بروکسل در تلاش برای کالیبره کردن پاسخ آن به پکن در حال رشد ابراز وجود در دست رئیس جمهور چین.

بلوک مشخص پکن به عنوان یک “سیستمیک رقیب” — به disgruntlement از مقامات چینی و تلاش برای به چالش کشیدن آن را بر روی مسائل حقوق بشر مانند تبت و هنگ کنگ است.

اما اتحادیه اروپا تلاش کرده است برای حفظ یک جبهه متحد به عنوان 27 دولت های ملی خود را دنبال کنند و منافع سیاسی و اقتصادی با غول های آسیایی.

Borrell که در هفته های اخیر خواستار یک “قوی تر” موضع اتحادیه اروپا و چین هشدار داد پکن نیست سهم به ارزش های اروپایی گفت: دولت نیاز به حکیم.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>