Ewan McGregor حل و فصل طلاق 2 سال پس از جدا

بسته به فصل. ایوان مک گرگور و حوا Mavrakis باید نهایی خود را طلاق بیش از دو سال پس از این بازیگر نقل مکان کرد با Mary Elizabeth Winstead.

این جفت ارز در حل و فصل املاک خود را در اوایل این ماه با توجه به جدید حقوقی اسناد و مدارک به دست آمده توسط این انفجار در روز شنبه, ژوئن 10. این مقاله نشان داد که زن و شوهر جدا شده یک طرح جزئیات مالی خود را حل و فصل.

اسکاتلندی بازیگر 49 برای ثبت طلاق از Mavrakis و 53 در ژانویه 2018 پس از 22 سال از ازدواج. McGregor ذکر نمایند به عنوان دلیل برای پایان دادن به این اتحادیه شد و به دنبال حضانت مشترک از جفت سه جوانترین کودکان TMZ گزارش در زمان.

Mavrakis برای بخشی خود را در ابتدا برای ثبت انحصاری فیزیکی حضانت فرزندان صغیر با شوهر جدا شدن ملاقات است.

مک گرگور و طراح تولید سهم کودکان چهار کلارا, 24, Jamyan, 19, استر, 18 و Anouk, 9.

ماه قبل از دیرین زن و شوهر تقسیم McGregor موجب فروپاشی شایعات پس از او قفل کردن لب ها با Winstead, 35, در ماه اکتبر سال 2017.

این Fargo costars در زمان خود روابط عمومی در آغاز سال 2018 با وجود گرفتن گرما از دختر بزرگتر.

کلارا عناوین ساخته شده در جولای 2018 و پس از او به نام Winstead یک “قطعه ای از زباله” در یک Instagram نظر. یک ماه بعد او توضیح داد این بار او بود که “عصبانی و ناراحت” بعد از دیدن عکس های این دو با هم.

“وجود داشته است بسیاری از ساختمان به آن و بسیاری برای مقابله با — نه به بهانه و یا هر چیزی اما آره نبود من بهترین لحظه,” او گفت: خروجی.

از کریستوفر رابین بازیگر است که هنوز قدمت Winstead و نشان داد به مردان مجله در نوامبر سال 2019 که او “بهتر” پس از طلاق. “من شادتر هستم,” او گفت:. “من فکر می کنم که درست است.”

در ماه مارس سال 2020 آنها خال خال های بوسه در حالی که راه رفتن سگ خود را در شهر نیویورک است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>