ایمان Stowers به نام Vanderpump قوانین برای شلیک Jax تیلور پس از براوو سری قطع روابط با Stassi شرودر, کریستن Doute و دو نفر دیگر از اعضای بازیگران زیر اظهارات نژادپرستانه است.

“من فقط فکر می کنم این منصفانه نیست که دو نفر که بسیار بزرگ بر روی پلت فرم خود و بهره مندی از پلت فرم از طریق چیزی شبیه به این به نفع خود و هر کس دیگری بهره مند شوند چرا که آنها با بهره گیری قادر بودن به زمان را برای خود و یادگیری خود آموزش” Stowers, 31 گفت: ما هفته به طور انحصاری در آینده قسمت از “دیده بان با ما” پادکست. “من فکر می کنم وجود دارد افراد دیگر است که باید تحصیل کرده و همچنین از آنجا که آنها ساخته شده برخی از خیلی دیوانه اشتباهات و گفت: برخی از دیوانه — حتی اشتباهات. آنها فقط گفت: برخی از چیزهای وحشتناک است.”

Faith Stowers Its Not Fair That Vanderpump Rules Didnt Fire Jax
ایمان Stowers و Jax تیلور. Startraksphoto.com (2)

این چالش آلوم سپس ذکر تیلور, 40, با نام, با اشاره به شخصیت های تلویزیونی دیگر که باید به او در مورد او. “من حتی نمی دانند که عمق دیوانه چیزهایی که آنها می گفتند. و بنابراین مانند من DMs از دیگر نشان می دهد از دیگر زنان در دیگر نشان می دهد و گفت که آقای تیلور گفته بود برخی از چیزهای دیوانه به آنها که بودند نژادی,” او توضیح داد. “بنابراین من فکر می کنم او می شود یک پت در پشت بسیاری است. اما من فکر می کنم که اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهید برای دو نفر, آنها باید آن را انجام دهید برای برخی از افراد دیگر نیز هست.”

براوو اعلام کرد در روز سه شنبه, ژوئن 9, که شرودر, 31, Doute, 37, حداکثر Boyens و برت Caprioni نمی خواهد بازگشت برای فصل 9 بعد از گذشته با نژاد غیر حساس ، در اوایل این ماه Stowers صحبت کردن در مورد اینکه تنها سیاه و سفید بازیگران عضو در Vanderpump قوانینیادآوری یک حادثه که در آن Doute و شرودر به دروغ گزارش شده به پلیس در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده بود. قدیمی براوو ستاره عذرخواهی برای اقدامات خود را قبل از اینکه از کار اخراج شدند.

از آنجا که این حرکت توسط شبکه دیگران آمده اند رو به جلو به تماس برای تیلور اخراج. 90 روز نامزد ستاره اشلی Martson بازگو طریق Instagram روز سه شنبه هنگامی که او در نظر شوهرش جی اسمیت‘s بینی در سال 2018 که او تلقی “نژادپرست است.” در ضمن تیلور costar بیلی لی در توییتر ادعا کرد که او “حاضر به فیلم با من بود trans.”

برای Stowers کامل مصاحبه لحن به “دیده بان با ما” پادکست که منتشر خواهد شد در روز پنج شنبه ژوئن 11.

با گزارش توسط امیلی Longeretta

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله