ایمان Stowers را ‘عشق’ به بازگشت به ‘Vanderpump قوانین” پس از اخراج

نگاهی به آینده. ایمان Stowers را کاملا می خواهید به بازگشت به براوو اگر با توجه به فرصت به ویژه پس اخیر اخراج در Vanderpump قوانین.

“من دوست دارم برای رفتن به عقب در Vanderpump قوانین. من مشکلی ندارم با Vanderpump قوانین. من مشکلی ندارم با براوو به طور کلی” Stowers که به نظر می رسد در فصل 4 از واقعیت نشان می دهد گفت: ما هفته به طور انحصاری در آخرین قسمت از “دیده بان با ما” پادکست. “من عشق خود را نشان می دهد. من فکر می کنم آن را واقعا سرد است. من دوست دارم خود را برای پیوستن به بازیگران و دوباره قادر به نمایش گذاشتن زندگی من به افرادی چون من می دانم که مردم می تواند مربوط به آن است. این مایه تاسف است که من را به من نشان می دهد حرفه ای نظامی با Vanderpump قوانین و شما می دانید که من در زندگی دوستیابی. … من به احترام این شبکه حتی بیشتر در حال حاضر.”

Faith Stowers Would Love to Return to Vanderpump Rules After Changes
ایمان Stowers حسن نیت ارائه میدهد از ایمان Stowers/Instagram

سابق SURver, 31, عناوین ساخته شده در اوایل این ماه پس از آشکار است که سابق خود را costars, Stassi شرودر و کریستن Doute, گزارش به پلیس در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده. در هر دو زنان همراه با castmates حداکثر Boyens و برت Caprioniبودند اخراج از واقعیت نشان دادن اقدامات خود و گذشته اظهارات نژادپرستانه است. Stowers صحبت نشده به شرودر 31 و نه Doute, 37, در میان اخراج.

“من حتی نمی صحبت می کنند به [Stassi و کریستن] برای شروع با” به چالش آلوم گفت ما. “من گفت: سلام به آنها خود را معرفی و آن شد. پس از آن بود که واقعا عجیب و غریب است که از آنها آمد برای من سخت ترین دلیل من آنها را نمی دانم. آنها نمی دانند من است.”

Stowers اشاره کرد که تنها لالا کنت رسیده و پس از او باز بودن تنها سیاه و سفید بازیگران عضو در نشان می دهد در طول یک Instagram زنده در 4 ژوئن.

“او به من گفت که او با عرض پوزش من تا به حال از طریق این. و به من گفت که او می خواست من برای شروع بیش از یک تخته سنگ پاک” در سابق در ساحل آلوم مشترک با ما. “من گفت:,” بله, من می خواهم عشق را به انجام است که به عنوان خوبی است.’ [چرا که] در واقع من او را می دانیم و احترام او به طوری که حس می کند.”

Stowers همچنین امیدوار است برای رسیدن به بیشتر اقدام آشکار است که اهداف خود خواهد بود برای کار با لی دانیلز یا رایان مورفی.

“من نمی خواهم این [حرکت] به یک چیز یک بار. من فکر می کنم این چیزی است که ما را مجبور به اقامت در بالا و با پروژه های خود را و آنچه را که آنها انجام,” او گفت:. “بنابراین من دوست دارم به بخشی از چیزی است که شامل آن است.”

برای اطلاعات بیشتر از Stowers سازمان دیده بان ویدیو در بالا و گوش دادن به “دیده بان با ما” پادکست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>