از FOMO به گناه مادر! Kelly Clarkson ترین Relatable پدر و مادر نقل قول

کلمات حکمت! Kelly Clarkson چهار بچه ها در خانه در بالای خود بسیار موفق و خواننده باز کرده است تا در مورد بالا و پایین از پدر و مادر چند بار در طول سال.

این بت آمریکایی برنده شروع به قدمت استعداد مدیر براندون Blackstock در سال 2012 و جفت گره خورده گره در تنسی یک سال بعد.

کلارکسون و سپس شوهر استقبال دختر رودخانه و پسر رمینگتون در سال 2014 و 2016 به ترتیب پیش از ژوئن 2020 تقسیم و Blackstock همچنین دارای دو فرزند از ازدواج قبلی به ملیسا Ashworth — ساوانا و ست.

خانواده شش نشان داد تا در UglyDolls برتر در مارس 2019 و صدای مربی نشان داد که لحظه شیرین کردن Instagram در آن زمان است. “خیلی خوشحال به خانواده من با من زشت عروسک های مراسم افتتاحیه فیلم,” او نوشت. “این یک فیلم بزرگ با فوق العاده پیام!”

“شکسته و زیبا” خواننده sported صورتی لباس با آستین پفی روی فرش قرمز, و فرزندان او بودند و همچنین لباس تحت تاثیر قرار دادن. رمینگتون و شیث را لرزاند الگو مناسب در حالی که دشت و رودخانه تصمیم گرفتند برای لباس رنگین کمان — sequins برای سالمند و کمان برای کودک نو پا.

در حالی که سه بار برنده جایزه گرمی برنده عاشق احساساتی در مورد بچه کلارکسون بود و نه یک فن از بارداری است. “راستش اول شد واقعا خشن بود و من مانند” من آن را نمی تواند دوباره اتفاق می افتد,’ [[و بدون آن اتفاق افتاده است مانند راه بدتر [دوم]” او نشان داد در طول یک سال 2016 مصاحبه رادیویی با استرالیا در KIIS FM. “من فقط در بیمارستان بستری و من باید دریافت مایعات. آن را فقط مانند, بدن من ساخته شده بود ، که واقعی-بحث در سمت راست وجود دارد. بارداری آسان نیست.”

نگه داشتن اسکرول برای خواندن بیشتر relatable چیز کلارکسون تا به حال در مورد او می گویند نوزادان پس از تولد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>