Gabrielle Union, کری واشنگتن و بیشتر به عنوان خوانده شده ‘کامالا و مایا ایده های بزرگ’

وبلاگ بودند و مشغول نگه داشتن این هفته از Gabrielle Union, Kerry Washington, دایان, Guerrero and Busy Philipps خواندن فرزندان خود را کامالا و مایا ایده بزرگ, به Ty Dolla $ign جشن دوست دختر خود را Zaila را تولد در کارخانه قند سن دیگو به لوی میزبانی خود استفاده کنید و مکالمه صوتی در Instagram زندگی می کنند. خوانده شده در برای پیدا کردن بیشتر از آنچه که ستاره شده اند تا!

Gabrielle Union, Kerry Washington, دایان, Guerrero و مشغول Phillipps خواندن فرزندان خود را کامالا و مایا ایده بزرگ نوشته شده توسط خارق العاده زن بنیانگذار مینا هریساست که بر اساس داستان واقعی از مینا, در, مایا و, عمه ، خاله, ایالات متحده سناتور کامالا هریس.

— افراد مشهور, مربی ریج دیویس خواهد بود میزبانی خیریه تمرینات هر پنج شنبه به جمع آوری پول برای NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش.

— L. A. بر اساس افراد مشهور مورد علاقه بوکس, استودیو BoxUnion خواهد بود اهدای بخشی از درآمد خود را از پلت فرم های دیجیتال به بوریس لارنس Henson بنیاد که با هدف از بین بردن انگ در اطراف مسائل مربوط به سلامت روان در آفریقایی جامعه است.

Ty Dolla $ign and Zaila
Ty Dolla $ign و Zaila کارخانه قند

Ty Dolla $ign خود را جشن گرفتند دختر Zalia را تولد در کارخانه قند سن دیگو در داخل تئاتر جعبه که در آن گروه خود را از دوستان لذت بردم کارخانه قند امضا رنگین کمان, لغزنده, Cookie Monster, میلک ویرجینیا لیموناد توت فرنگی جام, فتوچینی آلفردو, ماهی قزل آلا, سالاد و 24-حرکت شبیه چمچه زنی کینگ کنگ و مغز گردو.

— لوی میزبانی خود استفاده کنید و مکالمه صوتی در Instagram Live با تیفانی Loftinمدیر NAACP جوانان و دانشگاه, بخش, Steve Kerr, سر مربی تیم طلایی رزمندگان امور خارجه و بن مک برایدمدیر پیکو, CA, که در آن آنها صحبت در مورد چگونه به مبارزه با نژادپرستی نظاممند سیاه رهبران و فعالان و مربیان, سفید, امتیاز, اسلحه, خشونت, و چگونه ما می توانیم پیشرفت در این زمان مشکل.

— PrettyLittleThing راه اندازی یک غرور مجموعه برای نشان دادن حمایت برای تجاوز+ جامعه با مدل های مینگ, Olyaka, الکسیس سنگ, Brana Alunan, آنی Drea و Kayde. این برند نیز کمک به راه حل و نه مجازات مشارکتی (ضربه محکم و ناگهانی Co.), یک سازمان اختصاص داده شده به تبدیل مواد واقعیت برای مردم تغییر جنسیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>