گرت واکنش نشان می دهد پس از راشل قطره قطره در برابر Becca بیش از پلیس خود را ارسال

Becca Kufrin و راشل لیندسی نمی عقب نگه دارید در حالی که بحث در مورد گرت Yrigoyen‘s فعالیت های رسانه های اجتماعی در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش — و در حال حاضر فصل 14 لیسانس نامزد وزن در خود احساسی قسمت از “کارشناسی ساعت خوش” پادکست.

“عشق شما Becca آن را غیر واقعی برای نشستن و فرد در گفتگو با میلیون ها” Yrigoyen اظهار نظر در Kufrin را Instagram پست در مورد چهار شنبه, ژوئن 9, قسمت. “آن را OK به دریافت همه چیز شما می خواهید به همه چیز شما انجام می دهند و گفت: خوب است چرا که آن را چگونه شما احساس می کنید. اجازه ندهید که مردم را دور چگونه شما واقعا احساس می کنید. ادامه حرکت در جهت مثبت و رو به رشد و عالی بودن انسان است. کسانی که می دانم که شما می دانید که شما فوق العاده هستید. اگر ما نمی توانیم همه قبول هر یک از دیگر و کشف راه را به عشق به جای نفرت همگرا به جای تقسیم, ساخت جای تخریبی ما تمام خواهد شد بسیار قوی تر واحد!”

Garrett Yrigoyen Sends Becca Kufrin Love After Emotional Rachel Lindsay Podcast: ‘Don’t Let People Take Away How You Truly Feel’
گرت Yrigoyen, Becca Kufrin و راشل لیندسی. شاتر (3)

Kufrin 30 و Yrigoyen, 31 رو درگیر در طول فصل 14 آخر لیسانس در سال 2018 است. پس از او نوشته شده طولانی, عنوان, حمایت از افسران به عنوان اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس همچنان در سراسر کشور, لیندسی, 35, نام او را در طول پادکست با Kufrin برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“او نوشته شده یک جعبه سیاه است. او گفت: هرگز ” سیاه زندگی مهم است.’ او نوشته شده مشت از هر رنگ است که آن را مانند, ” همه, همه زندگی است.’ و سپس بعد پست thin blue line با قلبی فکر کردن زیرنویس که او گفت: با قفسه سینه خود را. و به نظر من این چیزی است که شما احساس می کنید و این چیزی است که شما اعتقاد دارند. من فکر نمی کنم گرت مخرب است اما گرت است مشکل چیست” فصل 13 مرد لخت کون پتی گفت: پادکست قبل از احساسی شدن.

لیندسی ادامه داد: “من نمی فهمم که چرا شما می گویند, ‘نبود مخرب” یا ” من فقط در حال حاضر درک همه چیز است.’ شما باید اعتراف که شما ساخته شده یک انتخاب به آن را ندارد. … یک پیام [که] گرت ارسال شده کاملا در تضاد با این جنبش است که ما در حال تلاش برای فشار به جلو. و برای دیدن بسیاری از مردم مانند ‘ این … تفکر است که گرت دارای یک مشکل بزرگتر است.”

Kufrin برای بخش او روشن ساخته است که او نمی “چین با” یا “موافق” Yrigoyen اخیر فعالیت های رسانه های اجتماعی.

“گرت است که نامزد من است و من او را دوست دارم و به هسته خود من اعتقاد دارم که او یک شخص خوب,” او گفت: لیندسی. “من فکر می کنم آن تن ناشنوا بود و از آن زمان اشتباه و پیام و احساسات. … من در تلاش برای گرفتن او را به تصویر بزرگتر را ببینید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de