صدای آلمان ‘نگرانی جدی’ بیش از اسرائیل طرح به ضمیمه بخش هایی از کرانه

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas حضور در یک کنفرانس خبری مشترک با همتای اوکراینی خود Dmytro kuleba را (نهان) پس از گفتگوهای دو جانبه در برلین, 2 ژوئن 2020. — AFP/فایل

اورشلیم: آلمان و شرکای اروپایی خود را “نگرانی های جدی” بیش از اسرائیل قصد دارد به ضمیمه بخش هایی از کرانه وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: در اورشلیم پنج شنبه.

برای اولین بار در سطح بالا و بازدید کننده در اروپا به لمس کردن در اسرائیل پس از coronavirus همه گیر, ضربه, Maas به ارمغان آورد یک پیام از ناآرامی از برلین و در جای دیگر در اتحادیه اروپا.

صحبت در بیت المقدس وی با بیان “ما صادقانه و نگرانی های جدی… در مورد عواقب احتمالی چنین اقدامی”.

اسرائیل در نظر دارد به ضمیمه شهرک غرب بانک و دره اردن با گام های اولیه میله میله برای شروع از 1 ژوئیه همان روز آلمان طول می کشد چرخش ریاست اتحادیه اروپا.

“با هم با اتحادیه اروپا ما معتقدیم که الحاق می شود سازگار با قوانین بین المللی” گفت: Maas, پس از مذاکرات با همتای اسرائیلی گابی اشکنازی.

اتحادیه اروپا به جای پشتیبانی از تجدید اسرائیل و فلسطین مذاکرات برای رسیدن به یک راه حل دو کشور آلمان و وزیر امور خارجه است.

بلوک هنوز به توافق بر سر نحوه واکنش نشان می دهند اگر اسرائیل پرس جلوتر با الحاق Maas بازدید تا به حال دیده شده است توسط اسرائیل به عنوان یک فرصت برای به تن کردن اروپایی پاسخ.

پس مذاکرات با اشکنازی آلمان دیپلمات ارشد را در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و وزیر دفاع Benny Gantz.

اسرائیل الحاق بخشی از طرح صلح رونمایی کرد در ماه ژانویه که هموار راه را برای نهایی ایجاد یک دولت فلسطینی. اما آن را مانع هسته فلسطینی خواسته های چنین به عنوان یک سرمایه در شرق اورشلیم و رد شده توسط خودگردان فلسطینی ،

فلسطینی ها فرستاده اند یک ضد پیشنهاد برای ایجاد یک “حاکمیت دولت فلسطینی مستقل و demilitarised” برای کوارتت ساخته شده از سازمان ملل و آمریکا و اتحادیه اروپا و روسیه و فلسطین و نخست وزیر محمد Shtayyeh روز سه شنبه گفت.

“ما می خواهیم اسرائیل به احساس فشار بین المللی,” Shtayyeh گفت.

Maas است که با توجه به سفر به اردن از جایی که او خواهد شد برگزاری یک کنفرانس ویدئویی با Shtayyeh و دیدار با اردن با همتای Ayman Safadi.

ماه گذشته اردن ملک عبدالله دوم هشدار داد که اسرائیل الحاق به خطر انداخته جرقه یک “جنگ” را با کشور خود صحبت به مجله آلمانی اشپیگل.

اتحادیه اروپا وزن پاسخ

در حالی که برلین سهام اردن مخالفت با الحاق به اتحادیه اروپا است و در عین حال به طرح اقدامات تلافی جویانه و تحریم ها نیاز به تصویب تمام 27 کشور عضو.

اروپا قابل توجهی دارای نفوذ مالی در اسرائیل به عنوان کشور شریک کسب و کار با تجارت بالغ بر 30 میلیارد یورو ($34 میلیارد دلار) در سال گذشته با توجه به آمار و ارقام اتحادیه اروپا.

برخی از کشورهای اروپایی می تواند به طور رسمی به رسمیت شناختن یک دولت فلسطینی است اما به گفته یک اسرائیلی رسمی آلمان نمی خواهد یکی از آنها را.

“آلمان حتی با الحاق نمی خواهد به رسمیت شناختن یک دولت فلسطینی است و نمی خواهید به حمایت از تحریم ها علیه اسرائیل” گفت: AFP.

به دنبال فراتر از کرانه مسائل دیگر در Maas را در اورشلیم دستور کار شامل اسرائیل و دشمن ایران و لبنان متحد حزب الله است.

برلین یکی از طرفین به نقطه عطفی 2015 توافق با ایران برای محدود کردن فعالیت های هسته ای خود را در ازای کاهش تحریم ها.

اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج از معامله و reimpose فلج کننده اقتصادی مجازات — یک حرکت ستایش توسط اسرائیل باعث شده است تا تهران را به حالت تعلیق انطباق آن با برخی از محدودیت.

آلمان برنده ستایش از اسرائیل در ماه آوریل برای اعلام ممنوعیت تمام فعالیت های حزب الله پس قبلا تحمل نظامی گروه و جناح سیاسی.

اسرائیل اشغال یک نوار از جنوب لبنان از سال 1978 تا 2000 و رفت و به مبارزه با جنگ با حزب الله در سال 2006.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>