چگونه تالارهای پدر و مادر آموزش بچه ها در مورد نژاد پرستی پس از جورج فلوید مرگ

باز و صادقانه مکالمات. Thomas Rhett, Katherine Heigl و ستاره های بیشتری به اشتراک گذاشته اند راه آنها در حال آموزش کودکان خود در مورد نژاد پرستی زیر جورج فلوید را مارس 25 مرگ است.

“به عنوان پدر یک دختر و همچنین دو سفید دختران من تلاش کرده اند با چه بگویم امروز” “با من ازدواج کن” خواننده و 30 زیر نویس یکشنبه, مارس 31, Instagram پست های رومیان 12:9 آیه کتاب مقدس است. “ما را پیمایش اشکال نژادپرستی به طور مستقیم و در حالی که وجود دارد بیشتر حمایت قاطع و عشق به خانواده ما گاهی اوقات وجود دارد فقط مخالف است. ترس که می توان آن را بسیار آسان تر برای انتخاب سکوت اما امروز من انتخاب به صحبت می کنند.”

گرجستان, مادری که سهام, کرم پای, 4, Ada 2 و لنون, 3 ماه با همسرش لورن Akinsرفت و به نوشتن که او احساس “ناراحت و خشمگین” پس از تماشای تصویری از یک پلیس به قتل فلوید با فشار دادن یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به نه ساعت.

“من می ترسم که من فکر می کنم در مورد من و چه نوع از جهان آنها رشد می خواهد و چگونه کار من به عنوان یک پدر این است که به آنها نشان دهد که چگونه به سرب با عشق را در چهره نفرت” گرمی نامزد اضافه شده است. “برای خود ارزش و ارزش با عنوان نه تنها زنان بلکه انسان است.”

Rhett واكنش همچنین 30 به تصویب رسید Willa از اوگاندا در ماه مه سال 2017 سه ماه جلوتر از آدا تولد.

“قلب من همیشه رانده شده اند به [پذیرش] و” زندگی در عشق نویسنده گفت: ما هفته به طور انحصاری زیر سال. “این فقط آغاز شده که این تماس در زندگی من به صحبت می کنند برای این کودکان که اصلا صدای. این چیزی است که من واقعا در اینجا انجام دهید. این صف کاملا با قلب من است.”

Heigl, 41, که او در حال حاضر به تصویب رسید-8-سال-دختر قدیمی, Adalaide در سال 2012 با شوهرش جاش کلیبه اشتراک گذاشته است که او تلاش کرده به او بگویید که دختر مورد فلوید مرگ است.

“من نمی توانم بخوابم” بازیگر نوشت: از طریق Instagram on May 31. “و هنگامی که من از خواب بیدار با یک فکر در سر من. چگونه می توانم بگویم Adalaide? چگونه من توضیح غیر قابل توصیف? چگونه می توانم محافظت از او را ؟ چگونه می توانم شکستن یک قطعه از او روح الهی به انجام این کار? من نمی توانم بخوابم.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چگونه بیشتر, افراد مشهور, پدر و مادر داشتن باز کردن دیالوگ با کودکان خود در مورد نژاد پرستی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>