ایران صدور حکم ادعایی سیا منبع به مرگ برای سلیمانی ترور شده به ما یادآوری متحدان ثابت نگران: رسانه ها نشت می توانید خود را از مردم کشته شدند.

یک ایرانی دارای یک عکس از قاسم سلیمانی در تهران پس از ترور او.

ایسنا

 

  • ایران این هفته گفت: در آن شناسایی شده بود مردی که کمک آمریکا برای ترور قاسم سلیمانی توسط حمله هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژانویه سال 2020 است.
  • متحدین آمریکا بلافاصله نگران است که خیلی ترس داشتم می پیوندند: که هوش دارایی بود در معرض خطر توسط بی پروا نشت عملیاتی اطلاعات به رسانه ها.
  • چند دقیق حساب سلیمانی اعتصاب پدید آمده پس از مرگ او که به گفته منابع خودی و غیر عاقلانه به نظر می رسید در آن زمان است.
  • ایران بعد از آن روشن است که آن مشکوک شده بود و در زندان از اواخر 2018 — آن او را متهم به جاسوسی سلیمانی قبل از آن.
  • منابع می گویند این باعث می شود نقش رسانه ها نشت از سال 2020 به احتمال زیاد کمتر از یک عامل اما این مسئله هنوز هم همیشه حاضر نگران باشید.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

متحدین آمریکا در سازمان های اطلاعاتی جهانی احساس یک موج تازه از ناراحتی این هفته بعد از این خبر بود که ایران از قرار دادن به مرگ یک مرد متهم به کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ترور ژنرال قاسم سلیمانی.

دو منبع گفته خودی است که یک اطلاعیه توسط ایران از حکم اعدام برای محمود موسوی-Maj های فوری یادآور دیرینه ما عادت دادن رسانه ها بیش از حد جزئیات از عملیات است که می تواند خود را به مخاطره اندازد بشر دارایی.

این نگرانی بود که در نتیجه یک ایرانی اعلام کرد که موسوی-Maj خواهد بود به مرگ قرار داده برای عبور اطلاعات به سازمان سیا و موساد اسرائیل امنیت خدمات سلیمانی.

مقامات بعد از آن روشن است که موسوی-Maj در واقع زندانی شده است برای بیش از یک سال قبل از سلیمانی کشته شد, در ماه ژانویه سال 2020 است. آنها استدلال می کنند که اعتقاد خود را بر اساس اطلاعات سلیمانی قدمت آن بیشتر است.

با توجه به خودی منابع — یکی درگیر در ناتو و دیگر درگیر در کار اطلاعاتی در خاورمیانه — طولانی حبس باعث می شود کمتر احتمال دارد که ما نشت تا به حال به طور مستقیم در معرض خطر موسوی مسلح ،

هر دو نخواست نامش فاش شود چرا که آنها نمی باید اجازه بحث ما هوش امور publicly.

اما آنها هنوز هم نگران است که سطح جزئیات در رسانه های حساب — و در آینده به طور مستقیم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — می تواند انجام دهد این نوع از آسیب در آینده است.

در عرض یک هفته از سلیمانی اعتصاب رسانه ها از جمله خبرگزاری بلومبرگ و NBC News منتشر دقیق خودی حساب چگونه سلیمانی بود دنبال, به نقل از مقامات آمریکایی.

واشنگتن پست همچنین گزارش شده است که نسبت ناروا داده بود یک حساب دقیق از عملیات در طول یک جلسه خصوصی با اهدا کنندگان در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا.

منطقه ای منبع گفته خودی اخبار ایران: “اگر این است که آمریکایی ها’ پسر آنها واقعا f—اد او با انتشار تمام اطلاعات در مورد چگونه آنها دنبال سلیمانی — چگونه آنها همیشه می دانستم که زمانی که او در یک هواپیما که یک منبع تایید کرده بود او قطعا در پرواز بود و دلپذیر است.”

“ما را دیده اند بیش از حد از این از آمریکا در سال های اخیر ما با هم کار کنند در یک عملیات و به اشتراک گذاری منابع و این یک موفقیت است اما سپس آنها مختصر رسانه ها در مورد چگونه آنها آن را انجام داد و همه تصدیق به محافظت از دارایی های خود را.”

این منبع گفت که ما تا به حال همیشه بیش از حد با جزئیات عملیات خود را, اما این مشکل در حال بدتر به تازگی و کاهش خود سازمان و تمایل به مقابله با ما.

او گفت: “ما نمی توانیم بگوییم هیچ اگر آنها به ما نزدیک است اما در حال حاضر ما در حال ارائه اطلاعات حساس مگر ما کاملا باید به دلیل وجود می تواند یک صدای جیر جیر.”

منبع استدلال کرد که آن را محتمل است که موسوی-Maj داده بود اطلاعات مدتها قبل به عنوان 2018 بود که در واقع هنوز هم مفید باشد در کشتن سلیمانی یک عملیات که او پیشنهاد کرد سال را به طرح.

“هنگامی که شما برای ساختن یک الگوی زندگی برای هدف قرار دادن گزارش در حرکات خود را پس از یک دوره داده واقعا طول می کشد بیش از, شما در حال ردیابی آنها را در راه های متعدد همه در یک بار آن را یک فرایند طولانی” این مقام گفت.

“ایرانی ها ممکن است به خوبی درک آنچه موسوی مجد در واقع انجام می دهند و این می تواند آنها را منجر به شناسایی دیگر همدستان” او گفت:.

ناتو مقام اطلاعاتی گفت که ما ملاحظات سیاسی تاثیر نمی گذارد او هر روز کار می کنند اما که شهرت ما در حال شل-lipped متحد دقیق بود.

“معناداری وجود دارد حقیقت کلیشه است که اگر شما کار با آمریکایی ها و آن نشت از طرف شما, این یک فاجعه خواهد بود و آنها را تهدید به کار هرگز با شما دوباره,” او گفت:.

“اگر آن نشت — و آن را اغلب می کند — از طرف آمریکایی خوب است که به سختی, شما هنوز هم باید برای کار با آنها را دوباره. این ایالات متحده است.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de