ایران چین و روسیه و دیگر اعضای ارشد به مخالفت با ما را تحریم تسلیحاتی پیشنهاد

رئیس جمهور ایران حسن روحانی. — AFP/فایل

تهران: رئیس جمهور ایران حسن روحانی روز چهارشنبه در خواست شورای امنیت سازمان ملل متحد, اعضای, به خصوص وتو-دارای حق اعمال چین و روسیه به مخالفت با ما “توطئه” برای گسترش یک تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران.

“ما را در رسیدن به یک نقطه… که بر اساس قطعنامه 2231 همه اسلحه embargoes در ایران برداشته خواهد شد” گفت: روحانی

“آمریکایی ها در حال حاضر عصبانی و ناراحت… و در حال آماده سازی یک قطعنامه و می خواهید آن را به شورای امنیت گفت:” یک سخنرانی تلویزیونی در جلسه هیئت دولت.

ممنوعیت فروش سلاح به ایران است به تدریج کاسته از اکتبر مطابق با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل 2231.

این سلاح ها شامل نبرد تانک و هواپیماهای جنگی کشتی های جنگی و موشک و یا سیستم های موشکی با توجه به قطعنامه. اما سازمان ملل متحد, تحریم, در, مواد, محصولات, تجهیزات و فن آوری است که ایران می تواند با استفاده از آن برنامه موشک بالستیک در محل باقی می ماند تا اکتبر 2023.

اتحادیه اروپا گفته است که ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن آن را تحریم تسلیحاتی علیه ایران پس از بلند کردن اجسام از اولین سازمان ملل متحد تحریم.

قطعنامه 2231 برکت برجسته بین المللی به توافق رسیده و در سال 2015 قرار داده شده است که محدودیت ها بر برنامه هسته ای ایران.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از توافق شناخته شده به طور رسمی به عنوان طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA) — در سال 2018 و شروع reimposing تحریم ها بر جمهوری اسلامی است.

شورای امنیت سازمان ملل متحد شامل در میان 15 عضو پنج وتو-wielding عضو دائم — انگلیس چین فرانسه روسیه و ایالات متحده است.

روحانی به دادگاه تجدید نظر به کسانی که دیگر از ایالات متحده به مخالفت با پیشنهاد خود را برای تمدید تحریم تسلیحاتی.

“ما انتظار داریم که چهار عضو دائم برای ایستادن در برابر این توطئه جهانی برای منافع جهانی, ثبات,” او گفت:.

“ما به خصوص انتظار (از این) ما دو کشور روسیه و چین است.”

واشنگتن هفته گذشته گفت: آن را به اشتراک گذاشته بود پیش نویس قطعنامه روسیه برای گسترش این ممنوعیت با مسکو و پکن در حال حاضر با داشتن ابراز مخالفت با اندازه گیری.

“روسیه و چین نیاز به پیوستن به یک اجماع جهانی در ایران انجام گفت:” کلی صنایع دستی سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد.

“این مطلق است و ضروری است که ورزش ما تمام گزینه های ما برای مطمئن است که این سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی افزایش یافته است.”

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده است توافق هسته ای دولت او گفته است که ایالات متحده همچنان یکی از شرکت کنندگان تحت قطعنامه 2231 و می تواند ماشه تحریم های سازمان ملل برای ایران عدم رعایت 2015 مقابله.

در عین حال با توجه به اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد جوزپ Borrell آمریکا “نمی تواند ادعا می کنند که آنها هنوز هم بخشی از JCPOA برای مقابله با این موضوع” پس از خروج از آن.

ایران است که به تدریج کوچک پشت تعهدات خود به توافق در واکنش به تمدید آمریکا رد کرده است ما استدلال که بدون هیچ جایگاه قانونی و هشدار داد که گسترش تحریم به معنای مرگ توافق هسته ای.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>