Kelly Clarkson, Brandon Blackstock شد همه لبخند در آخرین حضور عمومی

مشکل با عشق. کلی کلارکسون و همسرش, Brandon Blackstockبه نظر می رسید در روحیه خوبی در نهایی خود را در ظاهر با هم فقط پنج ماه قبل از خود را تقسیم می شود.

جفت پا برای یک شب تاریخ در سال 2020 Critics’ Choice Awards در ماه ژانویه. صدای مربی 38 عینک شرجی لباس سیاه و سفید در حالی که Blackstock, 43, همسان او یک دست کت و شلوار سیاه و کراوات. کلارکسون در طول روز نشان می دهد بحث از Kelly Clarkson نمایششد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین نشان می دهد بحث در این مراسم جوایز خود را از دست داد به اواخر شب با Seth Meyers.

تگزاس بومی برای ثبت طلاق از Blackstock در 4 ژوئن پس از نزدیک به هفت سال از ازدواج با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در چهار شنبه, ژوئن 11.

Kelly Clarkson Brandon Blackstock Were All Smiles at Last Public Appearance
براندون Blackstock و Kelly Clarkson در 25 Annual Critics’ Choice Awards در بارکر مفت در 12 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

کلارکسون و استعداد مدیریت پدر و مادر از دختر و رودخانه, 5, و, پسر, Remington, 4. Blackstock نیز پدر, دختر, ساوانا, 18 و ست, 13, چه کسی به او سهام با همسر سابق خود, ملیسا Ashworth.

کلارکسون گفت: ما در ماه دسامبر 2019 که می توان آن را “خواستار” تلاش برای حقه بازی که یک همسر و مادر در حالی که داشتن یک حرفه ای.

“در هر صنعت آن را سخت به یک کار پدر و مادر” از “Miss Independent” خواننده گفت: در آن زمان. “این سخت است برای شما مناسب کودکان و نوجوانان را در, مهم دیگر در خانواده شما. این یک چیز سخت به انجام این کار و همچنین پایین نگه داشتن یک شغل است که شما واقعا اعتقاد دارند و شما به.”

این برنده جایزه گرمی شده است خود جدا با Blackstock و فرزندان خود در مونتانا در میان coronavirus بیماری همه گیر. Clarkson به اشتراک گذاشته شده در امروز نشان می دهد در ماه آوریل که او در بر داشت آن را دشوار برای تنظیم به زندگی در قرنطینه.

“من پخت و پز در همه زمان ها و در همه زمان ها در حالی که انجام کار را برای چند چیز است. این دیوانه ترین چیزی که تا کنون صادقانه میگویم. و من نوشیدن یک بیت از شراب اما ما در حال دار زدن در آن وجود دارد بنابراین خوب است,” او گفت: در آن زمان.

کلارکسون افزود: “در تمام جدیت آن خنده دار است با بچه ها و این سخت است برای انجام این آموزش و همه آن نوع از همه چیز, اما می توان آن را افسرده, این نوع از انزوا. می توان آن را کمی تیره برای همه وجود دارد و بسیاری از عدم قطعیت. ما احساس این پیام قبل از همه گیر ما فکر آن را یک اتصال در سطح جهانی محیط زیست, پیام, اما در حال حاضر حتی بیشتر از آن.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>