مینیاپولیس رئیس پلیس به پایان می رسد مذاکرات با اتحادیه پلیس در تلاش برای اصلاحات

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo اعلام کرد که او را به خروج از مذاکرات قرارداد با نیروی پلیس اتحادیه در تلاش برای پا زدن شروع اصلاحات در میان انتقاد بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

این حرکت در میان افزایش آگاهی از نقش پلیس اتحادیه گاهی اوقات بازی در خفقان اصلاحات در تلاش است که با هدف مبارزه با خشونت پلیس.

“من قصد دارم به موضوع تجربه و مشاوران برای انجام یک بررسی کامل از نحوه قرارداد می تواند به بازسازی به ارائه بیشتر جامعه شفافیت و انعطاف پذیری بیشتر برای درست اصلاحات” Arradondo گفت: در یک کنفرانس خبری در مینیاپولیس, ابراز تمایل به بررسی بخش های انضباطی روند و استفاده از نیروی دستورالعمل.

Arradondo همچنین گفت که این گروه را در محل سیستم است که اجازه می دهد مدیران به شناسایی علائم هشدار دهنده زود هنگام از سوء رفتار پلیس.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری بعد, جمعه, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری حمایت Arradondo تصمیم به خروج از مذاکرات است.

“او فرد مناسبی برای رهبری گروه ما از طریق یک-فرهنگی تغییر و بازسازی شرایط راه است که ما مینیاپولیس اداره پلیس می کند, کسب و کار” فری گفت. “رئیس Arradondo تصمیم به خروج از این اتحادیه مذاکرات قرارداد یک حق است. این نشان می دهد که شجاعت آن را نشان می دهد یکپارچگی و او به من کامل پشتیبانی می کند.”

رئیس پلیس اعلام به دنبال در سراسر کشور خواستار پایان دادن به نژادی و بی عدالتی در پلیس موجب مرگ فلوید 46-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

در روز یکشنبه, مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد وتو ضد اکثریت اعضای آن خواهد رای برای از بین بردن پلیس. اما Arradondo قول داد این گروه ادامه خواهد داد برای اطمینان از ایمنی از ساکنان شهر تا یکی دیگر از سیستم در محل.

“ما مقامات منتخب قطعا می تواند درگیر در این گفتگوها اما تا زمانی که یک قوی طرح است که اطمینان از ایمنی از ساکنان ما, من نمی خواهد ترک آنها” Arradondo گفت.

Arradondo که در سال 2017 شد گروه اولین آمریکایی آفریقایی تبار رهبر گفت: مسابقه “جدایی ناپذیری در بخشی از آمریکا پلیس سیستم.”

“ما هرگز تحول در این حرفه اگر ما آدرس آن را در. جوامع از رنگ باید پرداخت سنگین ترین هزینه ها و این که با زندگی خود” Arradondo گفت. “و فرزندان ما باید محافظت از همیشه نیاز به کمک به وحشتناک و شرم آور فصل از تاریخ این کشور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>