MTV را Cory وارتون می شکند سکوت پس از تیلور شلیک: ‘من’

خوشحال نیست. Cory وارتونشده است که بخشی از MTV خانواده پس از 2014 را در دنیای واقعی: انفجاراست صحبت کردن پس از شلیک از تیلور Selfridge پس از نواخته شارژ توییتهایی مطرح است.

“یکی از ورزشکاران مورد علاقه تمام وقت است Kobe Bryant و یکی از مورد علاقه خود فلسفه است ‘کنترل آنچه که شما می توانید کنترل است.’ آنچه من می توانم کنترل است تصمیم گیری است که MTV به عنوان یک شرکت ساخته شده است” وارتون, 29 در بیانیه ای گفت: به دست آمده توسط ما هفتگی در چهار شنبه, ژوئن 10. “برای کسانی از شما که آماده بودند به تماشای خاص من می خواهم به می گویند با تشکر از شما برای حمایت خود را. من چنین جامعه شگفت انگیز است که پشتیبانی از من و خانواده من و دختران من.”

چالش ستاره ادامه داد: “من نه راه جدا با MTV. که نیاز به درک. من آموخته ام که سوزاندن پل است و هرگز به راه حل است. حتی اگر من هیچ بد را در برابر MTV من نا امید و غمگین تصمیم خود را. همانطور که همه شما می دانید, روایت یک ابزار بسیار قدرتمند. من احساس می کنم مانند این روایت که شما می خواهید در مورد من باید دقیق باشد. باید آن را درست است و باید آن را از من است. این است که چرا من در قرار دادن تمام انرژی و تلاش به کانال یوتیوب “Wharton خانواده است.” که در آن شما می توانید یک نگاه در داخل خانواده به عنوان ما در ساخت زندگی با هم.”

وارتون اشاره کرد که هفته آینده در چهار شنبه, ژوئن 17, تولد تصویری ارسال خواهد شد بر روی خانواده صفحه یوتیوب. “آن را نمی خواهد, ویژه, اما آن را به شما معرفی بچه ها به میلا,” او اضافه شده است.

Cory Wharton Breaks Silence After MTV Cuts Ties With Taylor Selfridge
Cory وارتون و تیلور Selfridge. حسن نیت ارائه میدهد تیلور Selfridge/Instagram

در روز سه شنبه, ژوئن 9, شبکه اعلام کرد که آنها به معنای قطع کامل روابط با Selfridge, 26, در حالی که همچنین تصمیم هوایی , مادر OG در خانه: Cory و تیلور بچه های خاصکه قرار بود برای اجرای آن شب.

“MTV کشیده , مادر OG در خانه: Cory & تیلور کودک ویژه ای از آن روز شنبه برنامه و پایان دادن به رابطه ما با تیلور Selfridge در نور از او گذشته اظهارات نژادپرستانه در رسانه های اجتماعی” یک سخنگوی این شبکه در بیانیه ای گفت به ما. “ام تی وی به شدت محکوم سیستمیک نژاد پرستی و در کنار آن بالا بردن صدای خود را در برابر بی عدالتی است.”

Selfridge که به نظر می رسد در یکی هستید ؟ و سابق بر ساحل قبل از آشنایی وارتون مشترک او طرف داستان از طریق Instagram ادعا که او “تصمیم هفته گذشته برای فیلم بعدی فصل , نوجوانان و مادر OG با کری به نفع خودم و دخترم. “

Cory Wharton Taylor Selfridge and baby Mila Cory Wharton Breaks Silence After MTV Cuts Ties With Taylor Selfridge
Cory وارتون, تیلور Selfridge و نوزاد میلا. حسن نیت ارائه میدهد Cory وارتون و تیلور Selfridge

واقعیت ستاره اشاره کرد که “واقعیت تلویزیون شیوه زندگی” است نه آنچه که او می خواهد در این زمان از زندگی خود را.

“با رویدادهای جاری بودن آنها چه هستند و واقعیت های تلویزیونی که انتخابی که در آنها اعمال قوانین و یا آنچه در نظر گرفته شده است رفتار قابل قبول من نیست هر بیشتر احترام,” او نوشت. “یک بار دیگر عذرخواهی می کنم به هر کسی که به من صدمه دیده و یا جرم در گذشته است. من خطاب اشتباهات من چند بار در شبکه من و من می خواهم به حرکت می کند و همچنان به عنوان بهترین نسخه از خودم. گذشته من تعریف نمی کند که من امروز هستم و من امیدوارم که شما بچه ها می توانید تغییر دهید. لطفا احترام من تصمیم به ارائه یک سالم زندگی برای خانواده من است.”

وارتون و دوست دختر سابق شایانی فلوید پیوست بازیگران , مادر OG در سال 2018 که به دنبال سفر خود را با 3 سال رایدر. Selfridge شروع به ظاهر شدن در نمایش زمانی که او شروع به دوستیابی وارتون در سال 2019. این جفت ارز استقبال یک دختر میلا در مارس و فیلم برداری تولد در میان COVID-19 همه گیر به صورت ویژه.

“من نوع دوربین ، من واقعا لذت بردن از دوربین در چهره من, اما من فکر نمی کنم که من شده اند در دوربین ارائه می شود اگر تولید وجود دارد” Selfridge گفت: “سازمان دیده بان با ما” پادکست جلوتر ویژه اصلی premiere تاریخ. “من گفته اند که هیچ به آن. من نمی خواهم تولید در آن وجود دارد در همه. Cory اساسا فیلمبرداری بنابراین آن را یک معامله بزرگ برای من است.”

Selfridge را شلیک می آید یک روز پس از MTV قطع روابط با چالش‘s دی Nguyenزیر نظرات توهین آمیز ساخته شده در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است. وارتون بخشی از فصل جاری از چالش, پخش در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>