پلوسی: کنگره برای حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره

معاون پلوسی می رسد به شرکت در ایالات متحده قضایی مجلس جلسه کمیته در خشونت های پلیس در کاپیتول هیل در واشنگتن

واشنگتن (العالم) – U. s. House of نمایندگان سخنران نانسی پلوسی از کنگره خواست در روز چهارشنبه بلافاصله پس از مراحل را به خلاص شدن از کنگره 11 مجسمه نمایندگی مؤتلفه رهبران و سربازان از جنگ داخلی.

“خود مجسمه ادای احترام به نفرت نه میراث فرهنگی. آنها باید حذف شود” پلوسی برتر کشور انتخاب دموکرات گفت: در نامه ای به رهبران کنگره در مسئولیت مدیریت مجسمه به نمایش در کاپیتول.

او تماس می آید به عنوان کشور چنگ زدن با سوال در مورد نابرابری نژادی و خشونت پلیس پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید پس از یک مینیاپولیس پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. این آخرین در یک لیست طولانی از مشخصات بالا به کشتار مردان و زنان سیاه توسط پلیس آمریکا.

پس از فلوید مرگ مقامات در جنوب که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار بودند به بردگی گرفته شده تا پایان 1861-1865 جنگ داخلی – در حال حاضر سفارش حذف آثار تجلیل کنفدراسیون.

این مؤتلفه مجسمه در کنگره است که تعداد زیادی از بناهای تاریخی به آمار و ارقام در تاریخ آمریکا شامل General Robert E. Lee و جفرسون دیویس بود که رئیس جمهور از کنفدراسیون.

کمیته مشترک که پلوسی ساخته شده درخواست تجدید نظر او برای به دست گرفتن این تندیس به اعضای هر دو حزب سیاسی و معلوم نیست که چگونه پنل واکنش نشان خواهد داد. تحت یک سنت طولانی مدت هر یک از دولت ایالات متحده می فرستد و دو مجسمه به کنگره.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن در روز شنبه را رد کرده و ایده تغییر نام آمریکا و پایگاه های نظامی که به نام مؤتلفه رهبران رد تجدید نظر شده پس از فلوید مرگ که مشتعل در سراسر کشور و بین المللی شد.

نیروی دریایی آمریکا روز سه شنبه گفت: در آن مشغول به کار بود به ممنوعیت مؤتلفه نبرد پرچم از تمام فضاهای عمومی در آن تاسیسات کشتی و هواپیما.

(گزارش شده توسط محمد ضرغام و سوزان Cornwell; ویرایش توسط کریس ریس و پیتر کونای)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>