پلیس می خواهند به بازگشت به توقیف حوزه اعتراض

1 / 3

امریکا تظاهرات سیاتل

سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین سمت چپ به گوش به فعال راز سیمون به عنوان آنها صحبت نزدیکی یک تخته سه لا-تحت پوشش و بسته پلیس سیاتل حوزه چهار شنبه, ژوئن 9, 2020, در سیاتل پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. تحت فشار از شهر نمایندگان معترضان و ده ها تن دیگر انتخاب رهبران که در خواست کرده است که افسران شماره گیری پشت تاکتیک های خود را به اداره پلیس روز دوشنبه حذف موانع در نزدیکی شرق آن حوزه ساختمان در کاپیتول هیل محله که در آن تظاهرات و شورش جوخه تا به حال با آن روبرو کردن های شبانه. معترضان اجازه داده شد مارس و نشان دادن در مقابل ساختمان و شب باقی مانده صلح آمیز است. (AP Photo/ایلین تامپسون)

سیاتل (AP) — پلیس سیاتل می گویند که آنها به دنبال بازگشایی یک حوزه در شهر’ کاپیتول هیل محله بود که توقیف در حال انجام جورج فلوید تظاهرات.

در یک کنفرانس خبری روز شنبه, دستیار ارشد دیانا Nollette گفت: موانع برداشته شد از مقابل حوزه پس از آن شد flashpoint بین ماموران و معترضان. پلیس نیز باقی مانده است کمیاب که در منطقه و در چند شب پس از تظاهرات همچنان مسالمت آمیز است. با وجود این که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه شب به انتقاد از فرماندار و سیاتل شهردار گفت: آنها باید “به به” و “اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد.”

مردم در کاپیتول هیل شنبه شروع به نقاشی چه نگاه به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در یک بلوک از خیابان به عنوان انجام شد, در واشنگتن, d. C. سخنرانان مورد نیاز برای دریافت مطالبات به سرعت قبل از اینکه دولت به طور کامل بازگشایی ارسال COVID-19 همه گیر و بسیاری از می تواند به بازگشت به کار. گروه دیگری راه می رفت و biked به این شهرستان در حوزه مرکز شهر و در نزدیکی حصار قرار داده تا به نگه داشتن مردم به دور است.

بیش از آخر هفته ماموران با استفاده از گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن تظاهرکنندگان در منطقه پس از آنها می گویند آنها حمله و با پرتابه. اما چندین شهر councilmembers می گویند پلیس overreacted و دلیلی تشدید تنش. Nollette گفت: حوزه شده است تا سوار به دلیل معتبر تهدیدات که این امر می تواند تخریب و یا سوخته. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد تهدیدات و هیچ آتش سوزی گزارش شده در این حوزه.

سیاتل تایمز گزارش می دهد که Nollette گفت: پلیس می خواهند به بحث در مورد بازگشایی این حوزه اشاره کرد و افسران در پاسخ به 911 تماس در این منطقه است. او گفت: تظاهرات و راه اندازی خود را موانع که در حال تهدید آمیز برای برخی از ساکنان.

“ما در حال اختصاص داده شده به کار با معترضان مسالمت آمیز در یک راه برای حرکت رو به جلو” Nollette گفت. “وجود دارد یک کل سراسر شهر بود تلاش برای شناسایی افرادی که این رهبران هستند. آن را فقط یک ماده از ایجاد یک گفت و گو بنابراین ما می توانیم نگاهی به پایین تخته سه لا و استقبال مردم را به لابی.”

ماموران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و دیگر کمتر-سلاح های مرگبار علیه جمعیت است که نشان داده اند در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس پس از قتل فلوید در مینیاپولیس. سیاتل شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین عذرخواهی به معترضان مسالمت آمیز بودند که در معرض سلاح های شیمیایی اما حتی پس از آنها وعده داده شده در جمعه 30 روز ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور شناخته شده به عنوان CS گاز افسران استفاده می شود آن را دوباره پنج شنبه شب گفت سرکش تظاهرکنندگان تجاوز در موقعیت خود را.

یک زندگی مهم گروه در روز سه شنبه شکایت اداره پلیس سیاتل به متوقف کردن تاکتیک های آن استفاده می شود برای شکستن تظاهرات.

همچنین در روز چهارشنبه پس از معترضان به نام بود برای پلیس سیاتل به نوبه خود بر روی دوربین های بدن در طول تظاهرات به گارد در برابر خشونت های پلیس و بهبود پاسخگویی رئیس پلیس کارمن بهترین با صدور بخشنامه که بلافاصله موثر. موجود حکومت تا به حال مورد نیاز ماموران برای خاموش کردن بدن خود, دوربین, در تظاهرات, که قبلا از حمایت آیتالله سیستانی و اعضای شورای شهر مربوط به نگرانی های حریم خصوصی.

علاوه بر این, King County بالا بهداشت عمومی رسمی اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی در روز چهارشنبه. دهه نژادپرستی نظاممند کرده است منفی تحت تاثیر قرار مردم سیاه و سفید و دیگر مردم از رنگ در ایالات متحده گفت: Patty هیز مدیر بهداشت عمومی – سیاتل & King County است.

او متعهد است که آژانس پیمان برای کار با جامعه و با پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین را به شکستن مسائل سیستمیک است که منجر به اثرات منفی سلامت برای مردم رنگ سیاتل تایمز گزارش داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de