پرتلند سنگ., رئیس پلیس استعفا داد و پس از 6 ماه در میان جورج فلوید تظاهرات

جامی Resch روز دوشنبه اعلام کرد او پله پایین به عنوان رئیس پلیس اداره در پورتلند اورگان در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس پایان دوره تصدی خود را پس از کمتر از شش ماه.

چاک Lovell اقدام کاپیتان اداره خدمات اجتماعی تقسیم شد رئیس. Lovell, 46, است دفتر چهارم آفریقایی رئیس پلیس the gray industries گزارش شده است. انتصاب خود را می آید به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض نژادی را جاروب در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید.

Resch که سفید گفت او پرسید: Lovell را به جای او تماس او را “دقیق فرد مناسب در لحظه مناسب دقیق.” The gray industries گزارش Lovell استخدام شد توسط پلیس اداره در سال 2002.

چاک Lovell منصوب شد رئیس پلیس اداره در پرتلند سنگ. سلف خود استعفا داد و مدت شش ماه به کار خود را. “این یک شوک برای من صداقت” Lovell می گوید. “اما … من احساس مانند آن را به کوچک شدن و به پایین.”

“او احساس می کردم که در حال حاضر زمان مناسب برای او را به عقب بروید و برای من به گام به جلو” Lovell گفت: در یک کنفرانس خبری. “این یک شوک برای من صادق باشد. اما زمانی که رئیس خود را به شما می آید و او می گوید: “جامعه به شما نیاز دارد. پلیس اداره به شما نیاز دارد.’ من احساس مانند آن را به کوچک شدن و به پایین.”

او گفت: “رهبری لازم است در حال حاضر. وجود دارد بسیاری از مردم صدمه دیده. وجود دارد بسیاری از درمان است که ما نیاز به شروع به حرکت به سمت. من احساس می کردم که اگر من در برخی از راه های کوچک می تواند شروع از جامعه شروع به احساس می کنید برخی از این درمان این وظیفه من به انجام این کار است.”

خشونت از هر دو پلیس و معترضان – شده است یک موضوع در سراسر کشور. پلیس اورگان بازداشت ده ها تن از معترضان که گفته پرتاب پرتابه.

Damian Lillard, مرکز, از پورتلند تریل بلیزرز می پیوندد تظاهرکنندگان در پرتلند سنگ., در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی.

شهردار تد ویلر گفت: او دستور پلیس برای توقف استفاده از CS گاز اشک آور برای کنترل جمعیت مگر اینکه “وجود دارد جدی و فوری تهدید برای ایمنی زندگی.” قبل از آن ویلر گفت: پلیس برای جلوگیری از استفاده از LRAD (محدوده صوتی دستگاه) که می فرستد هشدار در حجم بالاتر از حد نرمال بلندگو برای متفرق کردن جمعیت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از اورگان منتشر شد بیانیه چهار شنبه تماس تلفنی با اداره پلیس را در پاسخ به معترضان “بیش از حد خشونت آمیز و خطرناک است.”

“نقش پلیس است که به منظور تسهیل و نه پراکنده تظاهرات مسالمت آمیز” سازمان نوشت. “اما در پورتلند برای چند سال گذشته پلیس همواره رویکرد مردم جمع شده بودند در اعتراض به پلیس و سفید برتری با ارعاب و نیروی بیش از حد.”

پلیس: ویرجینیا مرد که سوار کامیون به جمعیت معترضان مسالمت آمیز است Ku Klux Klan رهبر

Lovell رفتن نیست به جزئیات وقتی پرسیده شد که اگر این دفتر را تغییر چگونه آن دسته تظاهرات تحت فرمان او.

“من فکر می کنم در شرایط بسیار کلی تغییر آینده است,” او گفت:. “این نوع از پرتگاه برای اجرای قانون در سراسر کشور در این شهرستان است. ما در حال رفتن به واقعا در چه تغییراتی باید چه تغییرات را حس کنید. تغییر به خاطر تغییر نمی کند و همیشه باید بهترین نتایج برای مردم است.”

Resch نامگذاری شد رئیس پلیس Dec. 31 پس از او معاون هشت ماه با توجه به بیوگرافی او در اداره پلیس ، او شده است با این اداره از سال 1999.

“من درخواست اعضای اداره پلیس پورتلند لطفا به من اعتماد کن” او گفت:. “این است که کار درست را انجام دهید. و من درخواست جامعه لطفا به اعتماد که این می آید از قلب من است.”

Lovell گفت شده اند وجود دارد زمانی که او در دیدار با پورتلند جامعه و راه می رفت دور احساس مانند پلیس و غیر نظامیان را نمی شنوند هر یک از دیگر. او گفت که به ویژه در جلسات او با ساکنان پورتلند.

“من همیشه احساس می کردم که ما در سمت چپ وجود دارد از دست رفته هر یک از دیگر,” او گفت:. “جامعه سمت چپ احساس بی سابقه و ما سمت چپ تعجب, چرا, ‘من تعجب می کنم که چرا آنها نمی قادر به دیدن چیزهایی که ما در راه است.”

‘جورج فلوید تغییر جهان: مشاهده عمومی در هوستون افتخارات مرد پشت جنبش

“من فکر می کنم یکی از مهم ترین چیزهایی است که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک سازمان است که برای پیدا کردن یک راه برای انتقال به جامعه و قلب ما است. اجازه دهید آنها را می دانیم که ما در اینجا به شما خدمت می کنند. ما در زمان سوگند به خدمت و محافظت از شما. ما شما را دوست دارم. ما سقوط گاهی اوقات. ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به بهتر با هم. ما نیاز به ایستادن با یکدیگر در این سفر هستند.”

Resch گفت: او را ترک اداره خواهد شد و باید یک نقش جدید است که به شما اعلام خواهد شد.

“زمانی که من در صحبت کردن به او و به توضیح و او چرا من این تصمیم و به همین دلیل من احساس او فرد مناسب برای این تصمیم او بسیار مهم بیانیه” Resch گفت: Lovell. “او گفت:” من هرگز نمی خواستم در نقش یک رهبر است.’

“من گفت:” که دقیقا به همین دلیل شما فرد مناسب. شما هرگز آن را می خواستم. شما قرار بود برای آن است. “

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: جورج فلوید تظاهرات: پورتلند رئیس پلیس مراحل پس از 6 ماه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>