راشل اوبراین: من ‘ممنون’ به ‘فاصله’ خودم از Stassi شرودر

انجام آنچه بهترین است. راشل اوبراین است که صحبت کردن در مورد درگیر شدن در Stassi شرودر‘s مطرح توهین آمیز عکس میان او Vanderpump قوانین شلیک.

“من 100 درصد انجام مبارزه Stassi به پست که عکس با عنوان” اوبراین گفت: ما هفته به طور انحصاری در شنبه, ژوئن 9. “من به او گفتم که این عنوان خنده دار نیست. آن را وحشتناک و من شرمنده می توان در عکس است.”

به سطح بعدی پایه نویسنده, 31 ارسال شده یک عکس از خودش در کنار اوبراین و کریستن Doute در سال 2018 است موضوع اختلاف است. شرودر شد تصویر خندان در حالی که با پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید و سیاه و سفید ژاکت با اشاره به نگاه به عنوان “نازی شیک.”

Rachael OBrien Is Grateful to Have Distanced Herself From Stassi Schroeder Amid Backlash
راشل اوبراین و Stassi شرودر. حسن نیت ارائه میدهد راشل اوبراین/Instagram; گرگوری پک/شاتر

یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری که اوبراین آغاز شد فاصله خودش از شرودر و Doute, 37 بعد از این عکس نوشته شده بود. “راشل بود واقعا ناراحت و دیوانه در Stassi در مورد عکس و کریستن بود گفت:” این خوب است. فقط خودت باش,'” خودی گفت. “Stassi نیز آغاز شده و شکر و تخم مرغ راشل پس از آن حادثه.”

اوبراین “می خواهد به لغو آینده او زنده تاریخ تور با کریستن زمانی که زندگی رزومه” منبع اضافه شده است.

این تصویر به تازگی مطرح همراه با دیگر ادعایی نژادپرستانه و اقدامات از هر دو شرودر و Doute گذشته. سابق Bravolebrities شد متهم از گزارش سابق costar ایمان Stowers به پلیس در سال 2018 برای یک جرم و جنایت او مرتکب نشده. (Stowers, 31, به تازگی به یاد می آورد تجربه در یک Instagram زندگی می کنند.)

ما تایید شده در شنبه, ژوئن 9, که براوو اخراج شرودر و Doute از Vanderpump قوانین. تازه واردان حداکثر Boyens و برت Caprioni شد axed از سری پس از گذشته خود را نژادپرستانه پست مطرح در اوایل این سال است.

در پی شلیک, اخبار اوبراین تأیید چگونه سپاسگزار او قرار داده اند گذشته با شرودر پشت سر او. “من سپاسگزار به فاصله گرفته از خودم از این که دوستی گفت:” خود ما. “ما شخصیت و قلب هستند ، در نهایت قلب من موافق نیست با هر چیزی که آنها انجام داده اند ،

شرودر دهکدهای از دست داد او را با نام تجاری امضا شد کاهش یافته است توسط ایالات استعداد آژانس و اجازه رفتن توسط روزنامه مترو در روابط عمومی است. او و Doute را جادوگران از WeHo شراب که آنها ایجاد شده با کتی Maloney-شوارتزنیز کشیده شده است از قفسه با توجه به نژاد پرستی رسوایی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>