دوم اتحاد هواپیما از امارات متحده عربی در اراضی اسرائیل

یک هواپیمای باری توسط Etihad Airways حامل کمک های پزشکی برای کمک به فلسطینی ها در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس آماده به زمین در اسرائیل در فرودگاه بن گوریون در نزدیکی تل آویو در 9 ژوئن 2020 (AFP Photo/جک گوئز)

اورشلیم (AFP) – امارات متحده عربی حامل Etihad Airways ارسال دوم آن پرواز به اسرائیل در کمتر از یک ماه سه شنبه, حامل کمک های پزشکی برای کمک به فلسطینیان برای مقابله با کروناویروس همه گیر شاهدان و مقامات گفت.

اردن و مصر در کنار کشورهای عربی هیچ رسمی روابط دیپلماتیک با اسرائیل اما خلیج فارس, کشورهای عربی داشته اند تا کنون بیشتر عموم گرم روابط با اسرائیل از اواخر تا حدودی بیش مشترک رقابت با ایران است.

در اواسط ماه مه در امارات متحده عربی پرواز اول خود را علنا اعلام کرد پرواز به اسرائیل نیز یک اتحاد پرواز حمل coronavirus برای کمک به فلسطینی ها است.

اما روز سه شنبه هواپیماهای با مته سوراخ کردن برای اولین بار آرم عرب حامل یک منبع با آگاهی از پرواز به خبرگزاری فرانسه گفت.

آن است که “این اولین بار است که یک هواپیمای حامل آرسنال به مارک فرود در اسرائیل” این منبع گفت.

اسرائیل وزارت امور خارجه تایید کرد که روز سه شنبه پرواز دوم به اسرائیل از امارات متحده عربی.

“این دومین پرواز مستقیم از امارات متحده عربی و آن را به کمک های پزشکی برای فلسطینی ها” وزارت گفت.

کمک “داده خواهد شد و به سازمان ملل برای توزیع” آن گفت:.

فلسطینی برتر محمد Shtayyeh گفت: فلسطینی ها شده بود در مورد پرواز.

“امارات هواپیما در زمان ما با تعجب ما نمی دانیم در مورد آن گفت:” روزنامه نگاران خارجی در حکومت خودگردان فلسطینی ستاد در کرانه شهر رام الله.

او با ابراز قدردانی از کمک های اما گفت که تحویل باید هماهنگ شده اند.

“هنگامی که چین تصمیم می گیرد به کمک ما آنها هماهنگ با ما که هر کشوری در جهان است و گسترش آن کمک آنها به ما بگویید,” او گفت: روزنامه نگاران خارجی در رام الله.

در یکی دیگر از نشانه ای از گرم شدن روابط بین اسرائیل و کشورهای عرب به سازمان ملل, دولت یهودی جمعه با تبریک امارات متحده عربی در پیشنهاد خود را برای راه اندازی اولین کاوشگر فضایی.

که و آخرین پرواز در آمد که اسرائیل آماده به طور بالقوه به جلو حرکت می کند در ماه ژوئیه با الحاق آن شهرک غرب بانک و دره اردن.

یک طرح صلح اعلام شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژانویه به چراغ سبز برای چنین اعمالی و همچنین ایجاد یک کاهش فلسطین مهمتر فاقد سرمایه در شرق اورشلیم ،

فلسطینی ها را رد پیشنهادات و Shtayyeh گفت: فلسطینی ها ارائه شده بود یک ضد پیشنهاد برای کوارتت واسطه در جنگ, یعنی, سازمان ملل متحد, ایالات متحده و روسیه و اتحادیه اروپا است.

تحلیلگران می گویند بنیامین نتانیاهو نخست وزیر معتقد است که کشورهای عربی تسکین با اسرائیل را فشار فلسطینی ها برای رسیدن به یک توافق صلح, نه راه دیگری در اطراف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>