کره جنوبی پزشکان پیدا کردن عوامل خطر شدید COVID-19 موارد

سئول (ایسنا) – کره جنوبی پزشکان دریافته اند که برخی از شرایط اساسی که ممکن است برخی از COVID-19 بیماران بیشتر به شدت تحت تاثیر این بیماری یک استاد در Yeungnam مرکز پزشکی دانشگاه روز چهارشنبه گفت:.

این یافته ها می تواند کمک به پزشکان در شناسایی و اولویت بندی بیماران در معرض خطر در مراحل اولیه بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus Ahn ژوئن-هنگ استاد طب داخلی و گفتگو کرد.

کارشناسان پزشکی و اپيدميولوژيستها در حال بررسی عوامل خطر برای بیماران که دچار موارد شدید بیماری که به کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر در سطح جهان از آن برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در چین است.

در یک مقاله منتشر شده توسط مجله کره ای, علم پزشکی در ژوئن 2, Ahn و دیگر کره جنوبی پزشکان نوشته است که دیابت و درجه حرارت بدن بالا پایین اکسیژن اشباع و از قبل موجود قلبی آسیب نشان داده شد به این عوامل به صورت شدید COVID-19.

این تیم از پزشکان مشاهده شده 110 coronavirus بیماران در یک بیمارستان در دائگو مرکز از کره جنوبی شیوع از 19 فوریه 15 آوریل است.

از 110 بيمار در Yeungnam University Medical Center, 23 یک مورد شدید از COVID-19.

از آنجا که این بیماران به طور قابل توجهی بزرگتر از دیگران آنها بیشتر احتمال دارد به دیابت و کاهش اشباع اکسيژن خون محيطی کاغذ گفت.

Coronavirus بیماران با حداقل سه نفر از چهار عوامل توسعه یافته شرایط شدید استاد Ahn گفت.

“من اعتقاد دارم که با استفاده از عوامل شدید COVID-19 بیماران ارائه خواهد شد یک فرصت برای پزشکان برای ارائه به کسانی که در معرض خطر بالا در بيماران با بهترین مراقبت های پزشکی از مرحله اولیه بیماری,” او گفت:.

همانطور که از نیمه شب روز چهارشنبه کره جنوبی گزارش شده 45 مورد جدید در آوردن این کشور در مجموع به 11,947 با 276 مرگ و میر.

(گزارش شده توسط Sangmi Cha; ویرایش توسط استفان Coates)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>