Stassi شرودر شده است ‘گریه’ ‘عصبانی’ بیش ‘پمپ قوانین’ شلیک

دل شکسته. Stassi شرودر تا به حال یک زمان سخت در مقابله با های اخیر از دست دادن شغل پس از اخراج از Vanderpump قوانین در اوایل این هفته.

“Stassi شده است بسیار احساسی از این وضعیت شده است و غمگین و گریه و نیز قهر” خودی می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “او احساس می کند blindsided که او از کار اخراج شد و از دست او پادکست و حمایت مالی است.”

در اوایل این ماه 31 ساله تلویزیون واقعیت شخصیت گرفتار شد تا در بحث سابق پس از costar ایمان Stowers گفته است که او و کریستن Doute دروغ در گزارش خود به پلیس در سال 2018 است. مدت کوتاهی پس از چالش آلوم داستان ساخته شده سرفصل شرودر در زمان به رسانه های اجتماعی به خود به او اشتباهات گذشته.

Stassi Schroeder Has Been Crying Angry Over Pump Rules Firing
Stassi شرودر در سال 2019 فیلم ام تی وی و تلویزیون جوایز در 15 ژوئن 2019 در لس آنجلس ، Sara De Boer/startraksphoto.com

“نواخته حساس نظرات از من گذشته اند, مطرح,” او نوشت: در یک Instagram ارسال در شنبه 7 ژوئن. “مهم این است که من همچنان به پاسخگویی را برای آنچه که من گفته و انجام می شود در حالی که هل دادن خودم را بهتر انجام دهد. من شده اند به طور قابل توجهی از شخص من بود و من هنوز پر از ندامت و پشیمانی برای صدمه زدن به من ایجاد می شود. … آنچه من به ایمان اشتباه بود. من عذرخواهی می کنیم و من انتظار بخشش.”

ما تایید کرد روز بعد که همراه با از دست دادن تعدادی حمایت از فرصت های به سطح بعدی پایه نویسنده نیز کاهش یافته و از روابط عمومی شرکت. در روز سه شنبه, ژوئن 9, براوو رسما اعلام کرد که شرودر و Doute, 37 نخواهد بود, بازگشت, برای, فصل نهم از Vanderpump قوانین. بازیگران جدید اعضای حداکثر Boyens و برت Caprioni نیز اخراج برای تاریخ خود را ساخت نواخته حساس دیدگاه در رسانه های اجتماعی.

او همچنان به مقابله با خرید اینترنتی از اقدامات گذشته این منبع می گوید ما که “مستقیما با Stassi” پادکست میزبان “فکر نمی کنم” او می تواند اجازه رفتن از سری “پس از او به اشتراک گذاشته عذرخواهی post on Instagram” در پی Stowers’ داستان. “او واقعا عذرخواهی و احساس بد در مورد او اعمال و احساس می کند مانند آن نتیجه معکوس در او” خودی می افزاید.

ساعت پس از خبر براوو نشان می دهد اخراج ساخته شده سرفصل جداگانه منبع گفت: ما که باقی مانده اعضای بازیگران بودند “شوکه” توسط شبکه تصمیم. Lisa Vanderpump شکست سکوت او در رسوایی یک روز بعد گفتن طرفداران او “عمیقا غمگین” با حوادثی که منجر به پایان چهار ستاره’ زمان نشان می دهد.

“به عنوان بسیاری از شما می دانید که پس از تماشای من برای 10 سال من همواره مساوی فعال حقوق مدنی – خانواده کسب و کار من است و من محکوم همه انواع ظلم و ستم و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی تعصب و رفتار نابرابر. ما هرگز تحمل آن را در محل کار یا زندگی ما,” او نوشت: از طریق Instagram در یکشنبه, ژوئن 10. “من افتخار می کنم از فراگیر شرکت است که ما ایجاد کرده اید. ما ادامه خواهد داد به آغوش تنوع به عنوان یکی از بزرگترین نقاط قوت و من هیجان زده به شما نگاه عمیق تر به چند وجهی پارچه از شرکت ما در آینده است.”

با وجود گذشته خود یو پی اس و فراز زندگی خودی بعد گفت: ما که شرودر هیچ سخت احساسات نسبت به Vanderpump, 59. “[او] فکر نمی کند او را اخراج شدن توسط لیزا گسل با هر وسیله ای” این منبع گفت.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de