اقامت در خارج از اینتر-کره ای موضوعات: کره شمالی به آمریکا


سئول: کره شمالی سرزنش واشنگتن در روز پنج شنبه برای نخوری تصمیم خود برای قطع لینک ارتباطی با سئول هشدار آن را به اقامت در خارج از اینتر-کره امور اگر می خواست آن را برای اطمینان از صاف در انتخابات ریاست جمهوری.

در بیانیه ای انجام شده توسط KCNA خبرگزاری ارشد کره شمالی وزارت خارجه آمریکا ناودان “دو برخورد نگرش” از ما به عنوان “نفرت انگیز”.

واشنگتن باید “برگزاری آن در زبان و ذهن امور داخلی خود اول” گفت: Kwon جونگ تفنگ مدیر کل اداره از ما, امور, اگر آن را می خواستم برای جلوگیری از تجربه “مو-raiser” و اطمینان از “آسان برگزاری” از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

ضمنی تهدید می آید فقط یک روز قبل از دو سال از سالگرد این اجلاس نقطه عطفی در سنگاپور که در آن کیم جونگ سازمان ملل متحد را تکان داد دست در دست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شدن به اولین رهبر کره شمالی برای دیدار با نشستن جمهور ایالات متحده است.

مذاکرات شمالی هسته ای شده اند به بن بست رسیده پس از سقوط از یک دوم مغلوب ساختن پیشی جستن-کیم جلسه در هانوی در سال گذشته بیش از آنچه که پیونگ یانگ خواهد بود مایل به رها کردن در ازای رفع تحریم ها.

تحلیلگران می گویند آن را گرفته است هیچ اساسی گام نسبت به دادن سلاح های خود را اما از بن بست سمت چپ پیونگ یانگ نا امید بر عدم سازش است.

آن را به طور فزاینده ای تبدیل شده و خشم خود را نسبت به سئول به جای واشنگتن انجام یک سری از آزمایشات سلاح در ماه های اخیر.

از هفته گذشته آن را صادر کرده است یک سری از تند و تیز فسخ هائی از جنوب غرب و در روز سه شنبه اعلام کرد آن را برش تمام رسمی لینک ارتباطی با همسایه خود.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که “نا امید” با تصمیم.

سئول و واشنگتن در حال امنیت متحدان آمریکا و ایستگاه های 28,500 نیروهای نظامی در جنوب به محافظت از آن را از همسایه خود.

پیونگ یانگ است به موضوع های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد تحریم ها بیش از آن ممنوع سلاح برنامههای اما انجام یک سری از آزمایشات در ماه های اخیر — اغلب در توصیف آنها به عنوان راه اندازی چند موشک سیستم اگر چه ژاپن و ایالات متحده باید آنها را به نام موشک های بالستیک.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de