او از 2 گم شده آیداهو بچه ها مخفی باقی می ماند, از, کودکان, در, اموال, پلیس می گویند

چاد Daybell شوهر از لری Vallow که به اتهام ترک خدمت در ناپدید شدن دو تن از فرزندان او در سال گذشته متهم شده بود روز شنبه با دو فقره کتمان شواهد پس از بقایای انسانی یافت شد در آیداهو اموال خود را وثیقه تعیین شد در $1 میلیون نفر است.

در طول Daybell اولیه دادگاه روز شنبه, تعقیب وکیل راب چوب نشان داد که همچنان بر روی Daybell اموال آنان از فرزندان و گفت: دولت در بر داشت شیوه پنهان از یکی از اجساد به “ویژه فاحش.”

چوب نداد در مورد وضعیت بدن و یک علت احتمالی استشهاد مهر و موم شده و با توجه به اسناد دادگاه.

Daybell را بازداشت گرفته شد روز شنبه و چهره دو جنایت فقره از نابودی و تحریف و یا کتمان شواهد با توجه به شکایت کیفری در زمینه آیداهو هفتم قضایی منطقه چهار شنبه.

شکایت گفت: Daybell “را عمدا پنهان و/یا به کمک و تشویق دیگر به عمدا پنهان انسان باقی می ماند” با علم به این که آنها شواهد در یکی دیگر از جنایت و مورد بررسی است. شکایت گفت: Daybell پنهان باقی مانده بین سپتامبر. 22, 2019 و 9 ژوئن 2020.

Daybell چهره به 10 سال زندان و تا $20,000 در اگر جریمه محکوم کرد.

“از آنجا که از آنچه کرده اند Daybell اموال او دارای انگیزه قوی برای فرار از” چوب گفت: استدلال برای $1 میلیون وثیقه تعیین می شود.

چاد Daybell (رکسبرگ اداره پلیس)

Daybell وکیل جان قبل از او پرسید که وثیقه توان در $100,000 گفت Daybell نیست مقاومت در برابر بازداشت و تا به حال خانواده و اموال در آیداهو نشان می دهد او نمی خواهد فرار.

اما قاضی Faren Eddins مجموعه وثیقه در حدود 1 میلیون و گفت: اگر آن ملاقات Daybell باید پوشیدن مچ پا نظارت و اقامت در عرض چند آیداهو, شهرستان.

مقامات شنبه نشان داد که دو مجموعه از بقایای انسانی یافت شد در Daybell ملک در رکسبرگ. جزئیات این کشف پس از پلیس گفت: آنها تا به حال اعدام یک حکم جستجو به عنوان بخشی از monthslong تحقیقات مربوط به ناپدید شدن جاشوا Vallow و Tylee Ryan بودند که 7 و 17 بود که آخرین بار دیده می شود در ماه سپتامبر.

در رکسبرگ اداره پلیس گفت: نتایج کالبد شکافی در باقی مانده بودند در حال بررسی است.

Vallow و Daybell حاضر به همکاری با تحقیقات مربوط به کودکان گم شده هنگامی که آن را در ماه نوامبر آغاز شد پلیس گفته اند. زن و شوهر چپ دولت است.

پلیس همچنین گفت Vallow یا می داند که محل کودکان خود را و یا نمی داند چه اتفاقی برای آنها.

پس از Vallow و Daybell داشت در هاوایی دستگیر شد در فوریه و تحویل به آیداهو به اتهام ترک و nonsupport از فرزندان. او است که برگزار می شود در $1 میلیون دلار اوراق قرضه.

Vallow التماس کرد گناه نیست, با توجه به آسوشیتد پرس.

Vallow نیز در حال بررسی مرگ Daybell سابق, همسر, Tammy Daybell. بدن از Daybell, 49) در خانه اش در ماه اکتبر یک مرگ در ابتدا حکومت به عنوان طبیعی است اما پس از طبقه بندی به عنوان مشکوک و او باقی مانده بودند که برای کالبد شکافی در ماه دسامبر.

چاد Daybell خود نویسنده منتشر شده که نوشته شده است بیش از دو دوجین کتاب در مورد نزدیک به مرگ و روز قیامت وقایع و Vallow ازدواج هفته پس از Tammy Daybell مرگ است.

Vallow چهارم, شوهر, چارلز Vallow همچنین سال گذشته درگذشت. او به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در ماه جولای توسط Vallow برادر الکس کاکس در یک رویارویی است.

Vallow و کاکس مورد سوال قرار گرفته بودند توسط پلیس, اما نه متهم در این حادثه است. کاکس در ماه دسامبر درگذشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>