شیرین مزمور! دیدن عکسهای کیم کارداشیان, Kanye West دوم پسر

عزیزم شماره 4! کیم کارداشیان و کنی وست استقبال پسر دوم خود را مزمور در مارس 9 از طریق قائم مقام.

اگر چه ستاره واقعیت که او نیز سهام, شمال, سنت و شیکاگو با رپر نشان داد روز بعد که پسر بچه خود را “به نظر می رسد درست مانند” شیکاگو او منتظر یک هفته برای به اشتراک گذاشتن یک عکس از پسرش.

“مزمور غرب” او زیر نویس یک تصویر از یک پیام متنی ارز با شوهر خود را در زمان. “زیبا روز مادر با ورود ما فرزند چهارم” که برنده جایزه گرمی پیامک. “ما برکت فراتر از اندازه. ما باید همه چیز ما نیاز داریم.”

غرب با ارسال عکس و همچنین شامل مزمور خواب در تخت خود را. پس یک کمی crib شلوغ بود با پتو و یک سپر بسیاری از مردم ابراز نگرانی بیش از نوزاد در حال خواب ترتیبات.

“لطفا لطفا لطفا پرداخت آسیا ‘خواب مشاور’ به همه که غیر ضروری بالشتک ضربه گیر و پتو را از فرزند خود بیاورید تا آنها در معرض خطر هستند برای [سندرم مرگ ناگهانی نوزاد]” یک کاربر توییتر نوشت. “من سعی کردم و شکست خورده برای احیای بیش از حد بسیاری از کودکان که فوت کرده اند این راه” یک کاربر توییتر نوشت. “امضا یک دکتر ER.”

این KKW زیبایی خالق که همچنین سهام, شمال, سنت و شیکاگو با “من آن را دوست دارم” خواننده نمی, به اشتراک گذاری عکس دیگری از او تا ژوئن. شات دوم نزدیک بود تا آشکار است که مزمور در واقع شبیه خواهر بزرگتر خود را در شیکاگو.

پس از اضافه کردن چهارمین نوزاد به نوزادان, E! شخصیت احساس محتوای یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در ماه ژوئن.

“کیم کاملا دوست دارد به عنوان یک مادر و احساس می کند مانند خانواده او کامل است در حال حاضر با دو پسر و دو دختر ساخت آن را حتی” خودی گفت. “او احساس می کند مانند او فاصله هر کودک فقط به اندازه کافی که در آن آن را بیش از حد خسته کننده برای او.”

نگه داشتن اسکرول برای یک نگاه در مزمور ترین لحظات ارزشمند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>