بقایای انسانی یافت می شود در روز قیامت نویسنده چاد Daybell حیاط متعلق به خود را از دست رفته stepchildren JJ Vallow و Tylee رایان خانواده خود می گوید

جاشوا Vallow و Tylee رایان در تاریخ فایل عکس منتشر شده توسط مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان است.

آسوشیتد پرس

  • بقایای انسانی یافت شد در حیاط خلوت روز قیامت رمان نویس چاد Daybell در آیداهو در روز سه شنبه.
  • دو stepchildren JJ Vallow و Tylee رایان گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر. مادر خود لری Vallow دستگیر شد و در ماه فوریه.
  • بستگان JJ و Tylee به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که همچنان در بر داشت در Daybell حیاط متعلق به کودکان است.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بستگان JJ Vallow و Tylee رایان گفت که دو مجموعه از انسان باقی می ماند بر روی ملک از روز قیامت رمان نویس چاد Daybell در آیداهو بودند از دو فرزند آسوشیتد پرس گزارش روز چهارشنبه.

JJ, 7, و خواهرش, Tylee, 17, از گذشته دیده می شود در ماه سپتامبر.

Daybell بازداشت شده بود روز سه شنبه در دو فقره تخریب و یا پنهان از شواهد و به نظر می رسد در دادگاه در روز چهارشنبه. در طول جلسه دولت دادستان گفت که همچنان در ملک شد از دو فرزند که یکی از نهادهای پنهان بود در یک “ویژه فاحش” راه شرق آیداهو اخبار گزارش. Daybell را به قید وثیقه تعیین شد در $1 میلیون نفر است.

کودکان, مادر لری Vallow دستگیر شد و در ماه فوریه در کودک-رها اتهامات پس از آیداهو مقامات گفت که او حاضر به آوردن در کودکان از دست رفته. او و Daybell بودند گذراندن تعطیلات خود در هاوایی که در آن بود نشان داد که کودکان از دست رفته بودند.

“در طول این تحقیقات کارآگاهان و محققان را بهبود چه تصور می شود انسان باقی مانده است که مشخص نشده اند در این زمان” Gary Hagen, معاون رئیس پلیس آیداهو گفت: در روز سه شنبه. “من نمی خواهم برای اضافه کردن که چاد Daybell که ساکن در آن محل اقامت نیز در نظر گرفته شده است به بازداشت برای بازجویی در رابطه با آن است.”

پلیس گفت که یک کالبد شکافی خواهد شناسایی باقی مانده است. روز شنبه, کی Woodcock, JJ مادر بزرگ گفت: جاستین Lum یک خبرنگار Fox 10 Phoenix, Arizona, که باقی می ماند از نوه اش پیدا شد در Daybell اموال.

Lum گفت: او بعد از دریافت بیانیه ای از Vallow و رایان خانواده که تایید دیگر باقی مانده بودند از Tylee.

پلیس احاطه شده Daybell املاک در مناطق روستایی آیداهو روز سه شنبه برای اجرای حکم جستجو. محققان حفر کردن زمین در حیاط خلوت و پیدا شدن اجساد دو فرزند.

در حالی که محققان نیست و تایید هویت از بدن رکسبرگ شهردار جری مریل گفت: در طول یک مصاحبه با ABC4 در روز سه شنبه بود که آن را “روز غم انگیز برای مردم می دانستند که این بچه ها.”

“این یک روز غم انگیز برای Rexburg, شما می دانید, البته برای پیدا کردن اخبار در مورد کودکان و نوجوانان” مریل گفت. “اما از سوی دیگر این یک روز خوب در حس که آن را خوب است به سعی کنید به برخی از بسته شدن به خانواده و به این داستان است.”

رمز و راز در اطراف Vallow مورد را دستگیر کرده است مورد توجه مردم در سراسر جهان است.

Vallow که متصل است به روز قیامت گروه آماده سازی مردم و ادعا کرده است که قدرت فوق العاده فرار خانه اش در آیداهو در ماه نوامبر به یک خانه تعطیلات در هاوایی, وقتی پلیس آمد به بررسی JJ.

Vallow و Daybell در مرکز تحقیقات مربوط به مرگ و میر ناشی از همسران قبلی خود را.

  • ادامه مطلب:
  • روز قیامت زن و شوهر که کودکان نمی دیده شده است و از سپتامبر نیز در مرکز چندین مرگ و تحقیقات
  • روز قیامت زن و شوهر لری Vallow و چاد Daybell داشت و از گذراندن تعطیلات خود در هاوایی — اما بچه ها هنوز هم هیچ جا یافت می شود
  • روز قیامت نویسنده چاد Daybell ادعاهای خود مرحوم همسر به او کمک کرد ‘ارتباط مجدد با همسر جدید لری Vallow
  • لری Vallow نمی دیدار با مهلت پنج شنبه به نوبت بچه های خود را بیش از به دولت است. خود مادر بزرگ معتقد است ‘هیولا’ را بپذیرد.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>