مردی که سوار کامیون خود را به یک جمعیت از زندگی ماده معترضان در ویرجینیا است و یک رهبر Ku Klux Klan دادستان می گوید

رنگ و اعتراض گرافیتی را پوشش می دهد Jefferson Davis یادبود در Richmond, Va., روز شنبه, ژوئن 7, 2020, پس از یک هفته از اعتراضات در آمریکا علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در پلیس. جفرسون دیویس شد و رئیس کنفدراسیون متحده آمریکا در طول جنگ داخلی.

AP Photo/J. Scott Applewhite

  • روز یکشنبه یک ویرجینیا مرد سوار کامیون خود را به یک جمعیت از عدن.
  • مظنون هری H. راجرز, زخمی شدن یکی از معترضان که زخم جدی نیست.
  • راجرز متهم شده است با حمله و باتری اقدام مخرب زخمی و جنایت خرابکاری.
  • شانون تیلور, Henrico County دادستان گفت: او یک رهبر Ku Klux Klan با استناد به خود پذیرش و رسانه های اجتماعی پست.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مردی که سوار به یک جمعیت از زندگی ماده معترضان در نزدیکی ریچموند, ویرجینیا در یکشنبه یک رهبر Ku Klux Klan, دادستان ها می گویند.

Harry H. راجرز, 36, خمرهای شکل پایین یک خیابان در لیکساید فقط در شمال ریچموند را آبی انتخاب کنید تا کامیون در حدود 6 بعد از ظهر دور خود موتور قبل از شخم به معترضان گفت: Shannon تیلور, Henrico County, دادستان, در بیانیه ای.

“متهم توسط خود پذیرش و با یک نگاه گذرا به رسانه های اجتماعی است بستری رهبر Ku Klux Klan و یک مبلغ برای مؤتلفه ایدئولوژی” تیلور در بیانیه ای گفت. “ما در حال بررسی این که آیا جنایات نفرت هزینه مناسب هستند.”

این حمله مجروح شدن یکی از معترضان که زخم جدی نیست. راجرز است که برگزار می شود و بدون پیوند و چهره به اتهام حمله و باتری اقدام مخرب زخمی و جنایت خرابکاری.

عضویت برای KKK آمریکا بدنام ترین گروه تروریستی است کاهش یافته است بیش از چند دهه گذشته با توجه به ضد افترا لیگ. اما این گروه خشونت طلب با نفوذ بوده است جایگزین دیگر سفید-supremacist گروه. از سال 1999 از طریق 2019 تعداد آمریکایی گروه های نفرت بیش از دو برابر شده به مرکز قانون فقر جنوب.

این SCLP یافت می شود که تعدادی از گروه های نفرت افزایش یافته است 55% پس از سال 2017, سال زمانی که جیمز میدان سوار ماشین خود را به یک گروه ضد معترضان در بدنام متحد حق تجمع در Charlottesville, Virginia. 22 سال, زمینه, سفید supremacist شد و محکوم به زندگی در زندان برای قتل هدر Heyer, 32 و مجروح شدن ده ها تن. راجرز همچنین شرکت در این اعتراض با توجه به نگهبان.

به عنوان موج تظاهرات در سراسر این کشور برای همبستگی با جورج فلوید بود که کشته شده توسط پلیس در اواخر ماه مه معترضان روبرو هستند خشونت از شهروندان و افسران پلیس به طور یکسان.

همان شب که راجرز حمله معترضان در ویرجینیا یک مرد در سیاتل, واشنگتن, سوار ماشین خود را از طریق مانع شدن قبل از پریدن از تپانچه در دست است. او به ضرب گلوله و مجروح شدن یکی از معترضان یک مرد سیاه و سفید. ماموران بعد متهم مردی به نام نیکولاس فرناندز برای جرم و جنایت و دادستان ها انتظار می رود به او اتهام حمله.

در اوایل صبح روز یکشنبه روز پس از سیاتل شهردار جنی Durkan قرار داده و از یک ماه ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان, پلیس سیاتل بودند شلیک گاز اشک آور به جمعیت فیلم را نشان می دهد.

در اواخر ماه مه به عنوان تظاهرات پیاپی در شهر نیویورک افسران پلیس سوار دو موبایل به جمعیت معترضان. روز بعد یک افسر NYPD unholstered خود handgun و هدف از آن در تظاهرات.

  • ادامه مطلب:
  • رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو دروغ گفت NYPD افسران تا به حال آمار مسالمت آمیز معترضان با باتوم. در اینجا فیلم ها.
  • یک افسر پلیس فیلادلفیا smacked یک معترض در سر با باتوم فلزی. خود پلیس اتحادیه فروش تی شرت دفاع از او را.
  • ادارات پلیس در سراسر این کشور ممنوع chokeholds و دیگر نیروی مرگبار’ تکنیک های پی جورج فلوید را به قتل
  • کارشناسان سازمان ملل اسلم ‘مدرن روز نژادی ترور lynchings’ در ایالات متحده تقاضای فوری اصلاحات

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>