ملکه فقط او 1st عمومی زوم جلوتر از او تولد 94 رژه

با نگه داشتن زمان! ملکه الیزابت دوم در زمان بخشی در خود زوم تماس پیش از تولد 94 رژه.

اعلیحضرت او و دخترش شاهزاده خانم آنتصویری-گفتگو با کارکنان مراقبت از سرپرستان اعتماد به علامت مراقبین هفته 2020. خانواده سلطنتی را به حساب توییتر به اشتراک گذاشته شده تقریبا دو دقیقه ای کلیپ روز پنج شنبه ژوئن 11, دادن طرفداران یک نگاه اجمالی نادر از ملکه در قرنطینه میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“جالب است گوش دادن به قصه و داستان” الیزابت گفت: در حالی که در لباس گل و برگ. “من بسیار تحت تاثیر قرار آنچه شما باید در حال حاضر به دست آورد. من بسیار خوشحالم که می شده اند قادر به پیوستن به شما.”

Queen Elizabeth II Takes Part in Her 1st Public Zoom Ahead of Her 94th Birthday Parade
ملکه الیزابت دوم توییتر

پادشاه گرفته شده برای 20 دقیقه تماس از یک اتاق نشیمن در قلعه ویندسور در برکشایر انگلستان در ژوئن 4, با توجه به ایمیل های روزانهاما خانواده سلطنتی نیست به اشتراک گذاری این اخبار تا شنبه صبح. در ضمن آن 69 زنگ زد در از کشور صفحه اصلی Gatcombe پارک در گلاسترشر انگلستان است.

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که ما می دانیم مراقبین در جایی گفت:” شاهزاده خانم سلطنتی است که حامی مراقبین اعتماد. “شاید ما را متوقف کرده اند و تعجب که چگونه بر روی زمین به ما کمک می کند.”

در حالی که این اولین بار است که الیزابت شرکت در زوم تماس او تا به حال چندین با خانواده اش در ماه های اخیر در میان بحران جهانی است. اخیرا یک منبع گفت:” ما هفتگی است که پرنس هری, Meghan Markle و 13-ماه-پیر پسر مورچه تصویری-گفتگو با ملکه در روز تولد او.

الیزابت 94 در آوریل 21, اما او جشن تولد خود را هر سال در دومین جمعه از ماه ژوئن با Trooping رنگ رژه. در این سال ها بیش از حد بالا رویداد لغو شد با توجه به این مستند در انگلستان اما کوچکتر و کوتاه تر مراسم نظامی است که هنوز هم مجموعه ای را در روز شنبه 13 ژوئن در قلعه ویندزور که در آن پادشاه و همسرش شاهزاده فیلیپشده اند ماندن از مارس.

از آن خواهد شد دومین جشن تولد این هفته برای زن و شوهر که در سال 1947 و نیز پدر و مادر پرنس چارلز, شاهزاده اندرو و پرنس ادوارد. در یکشنبه, ژوئن 10, فیلیپ لذت بردم پایین کلید 99 تولد در خانه دور از خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>