مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت بیش از coronavirus مربوط به مرز محدودیت

فایل عکس: CBP عوامل نگاه مهاجران که عبور غیر قانونی به, El Paso, تگزاس, ایالات متحده به نوبه خود در به درخواست پناهندگی به عنوان دیده می شود از سیوداد خوارس ٬ چیئوائوا

توسط Mimi دوایر و میکا روزنبرگ

نیویورک (رویترز) – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز چهارشنبه در مواجهه آن با چالش قانونی به یک سیاست است که تقریبا متوقف آمریکا پناهندگی سیستم و همچنین پذیرش مهاجران در مرز ایالات متحده با مکزیک.

16-year-old هندوراس پسر بچه در انتظار اخراج از ایالات متحده تحت یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منظور صادر شده در ماه مارس که محدود مهاجرت با توجه به این رمان coronavirus همه گیر شکایت دولت آمریکا در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی در اواخر روز سه شنبه.

صغیر به عنوان J. B. B. P. در اسناد دادگاه در بازداشت ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و برنامه ریزی شده بود به تبعید و با توجه به شکایت. یک قاضی به طور موقت مسدود و اخراج سه شنبه شب.

یک مارس 20 سفارش توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اجازه می دهد تا عوامل به اخراج مهاجران دستگیر و در مرز از جمله پناهجویان و کودکان بی سرپرست – بدون استاندارد فرآیندهای قانونی استدلال خطر وجود دارد آنها می تواند گسترش coronavirus در ایالات متحده است.

مقامات اداره مهاجرت ایالات متحده اجازه داده اند و تنها چهار عربستان ادعا می کند برای حمایت انسان دوستانه برای ادامه پس از سفارش صادر شد, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) اطلاعات به دست آمده توسط رویترز نشان می دهد. بیش از 20 ، 000 نفر از جمله افراد زیر سن قانونی اخراج شده اند بدون رسیدگی از سوی ایالات متحده تحت سفارش تا کنون با توجه به CBP داده است.

مرز اخراج تکیه بر مبهم بهداشت عمومی قانون است که کمک های مالی ایالات متحده به مقامات سازمان منع “اشخاص و اموال” از ورود به ایالات متحده در شرایط “خطر جدی است.”

سفارش محدود توانایی مهاجران به درخواست پناهندگی در ایالات متحده و مقامات اجازه می دهد تا به اخراج مرز crossers “به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” برای کاهش خطر ابتلا به ویروسی انتقال است.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به ارمغان آورد و دعوی از طرف J. B. B. P. ادعا سفارش نقض 2008 قربانیان قاچاق حفاظت با عبور نمود عمل می کنند که حداقل تضمین های خاص مهاجرت فرآیندهای به افراد زیر سن قانونی و همچنین بهداشت عمومی قانون آن اشاره می کند به عنوان توجیه.

“دولت رایگان است برای رفتن به کنگره را اگر آن را ندارد مانند قوانین پناهندگی” گفت: Lee Gelernt معاون مدیر ACLU مهاجران’ حقوق پروژه یکی از سازمان های نمایندگی جزئی در این مورد.

CBP گفت: این نظر نیست در انتظار دادخواهی. وزارت دادگستری ایالات متحده و وزارت امنیت داخلی ایالات متحده بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

(گزارش شده توسط Mimi دوایر و میکا روزنبرگ ویرایش توسط راس Colvin و پل Simao)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>