مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است استفاده از فرمان اجرایی به آدرس policing: کاخ سفید

Kayleigh McEnany صحبت می کند در کاخ سفید در واشنگتن

واشنگتن (العالم) – رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند سیاست عمل در مسابقه و پلیس از طریق یک فرمان اجرایی خود را سخنگوی گفت: فاکس نیوز در مصاحبه ای در روز چهارشنبه به قانونگذاران در کنگره حرکت رو به جلو با طرح های پیشنهادی خود را.

“ما بر این باور است که ما باید فعال سیاست نسخه, آیا این بدان معناست که قانون و یا یک فرمان اجرایی,” کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات گفت: جمهوری خواه رئیس جمهور بود و هنوز هم با وزن های مختلف و امکانات.

پتانسیل اجرایی عمل می آید که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در کنگره فشار رو به جلو با طرح های پیشنهادی با هدف پرداختن پلیس اصلاحات در میان تظاهرات گسترده برانگیخت توسط ماه گذشته مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس.

آمریکا روز دوشنبه پرده برداری از یک جارو لایحه که ممنوعیت chokeholds نیاز به دوربین های بدن برای فدرال مأموران اجرای قانون و محدود کردن استفاده از نیروی کشنده در میان سایر مراحل در حالی که جمهوری خواهان مجلس سنا روز سه شنبه گفت: کار بر روی پیشنهاد خود را.

کن Cuccinelli اقدام معاون وزیر امنیت داخلی کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد آنچه در عمل مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به.

“شما ترکیبی از طرح قانونی است که ما می تواند کار بر روی دو حزبی اساس درست مثل رئيس جمهور هم با عدالت کیفری اصلاحات و اقدامات اجرایی او می تواند در خود” Cuccinelli گفت: فاکس کسب و کار شبکه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا دو حزبی قانون در سال 2018 که تغییر حکم الزامات و درمان زندانیان فدرال.

(گزارش شده توسط سوزان Heavey و لیزا Lambert; ویرایش توسط Chizu Nomiyama)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de