ترکیه قانون جدید می دهد نیروهای پلیس به ‘nightwatchmen’


استانبول: ترکیه در پارلمان تصویب لایحه جنجالی روز چهارشنبه به محله گشت قدرت بیشتری با منتقدان متهم جمهور رجب طیب اردوغان که مایل به ساخت یک وفادار “شبه نظامی”.

قانون جدید می دهد “nightwatchmen” که در خیابان راه رفتن در شب به گزارش منازل به قصد سرقت و اختلالات تقریبا همان قدرت به عنوان پلیس.

آنها در حال حاضر خواهد شد مجاز به حمل اسلحه گرم و قدرت برای متوقف کردن و جستجو در مردم است.

با بیش از 28,000 اعضای nightwatchmen موسسه-که متصل است به وزارت کشور و قدمت بیش از 100 سال — رشد قابل ملاحظه ای پس از اقدام به کودتا در جولای 2016 برابر ترکیه.

این لایحه را به بحث در مجلس باعث گرم مبادلات با نمایندگان حتی از آمدن به ضربات در طول یک چابک جلسه در روز سه شنبه.

اردوغان در حزب عدالت و توسعه که مطرح این لایحه می گوید: قوانین جدید را قادر خواهد ساخت nightwatchmen به طور موثر کمک به اجرای قانون توسط خنثی کردن منازل به قصد سرقت و پیشگیری از ضرب و جرح در خیابان.

در ترکیه فیلم نگهبانان به تصویر کشیده شده به عنوان خیرخواه نجف گشت زنی در خیابان با یک سوت بین لب خود را در lookout برای مشکل.

اما مخالفان متهم اردوغان از استبداد با راه اندازی وفادار نیروی مسلح.

“آنها با استفاده از نهاد nightwatchmen به راه اندازی یک گروه شبه نظامی” Mahir Polat از مخالفان اصلی حزب CHP گفت:, و اضافه کرد که پلیس باید تقویت شود و اگر مورد نیاز است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>