توییتر از ویژگی های جدید شما می پرسد برای باز کردن مقاله قبل از retweeting

عکس: فایل

توییتر در حال آزمایش یک ویژگی جدید که به کاربران بپرسید اگر آنها می خواهم برای باز کردن این مقاله قبل از retweeting آن به منظور جلوگیری از گسترش سریع اطلاعات غلط.

با توجه به engadegetاین ویژگی است که در حال حاضر در حال آزمایش بر روی گوشی های آندروید باید “کمک به پرورش مطلع بحث”.

میکرو وبلاگ نویسی سایت اضافه شده است که آن را نمی باید یک جدول زمانی برای آوردن این ویژگی به iOS.

“به اشتراک گذاشتن یک مقاله می تواند جرقه گفتگو بنابراین شما ممکن است بخواهید به خواندن آن قبل از اینکه شما صدای جیر جیر آن را” یک صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

“برای کمک به ترویج مطلع بحث ما جدید تست سریع در اندروید-هنگامی که شما پاسخ به یک مقاله که شما در میانهی شب باز در توییتر ما ممکن است بپرسید اگر شما می خواهم برای باز کردن آن برای اولین بار” به آن اضافه شده است.

“عناوین نگویید داستان کامل” می خواند بی درنگ. “می خواهم به عنوان خوانده شده قبل از این Retweeting?”

سریع ظاهر خواهد شد اگر کاربر باز نمی شود, مقاله در توییتر پلت فرم قبل از کلیک کردن پاسخ. اما اگر آنها را در خواندن این قطعه قبل و یا فقط می خواهم برای به اشتراک گذاشتن آن را به هر حال هیچ چیز متوقف کردن آنها را از هدف قرار دادن retweet button و به اشتراک گذاری tweet بر روی پلت فرم اجتماعی است.

“این آسان برای لینک/مقالات ویروسی در توییتر ایم” توییتر محصول منجر Kayvon Beykpour. “این می تواند قدرتمند باشد اما گاهی اوقات خطرناک است به خصوص اگر مردم نیست و خواندن محتوای آنها در حال گسترش است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de