کاخ سفید می گوید تهمت صرفا ‘بالا بردن سوالات’ با ادعای بی اساس در مورد بوفالو از معترضان

کاخ سفید در روز چهارشنبه به دنبال دفاع از رئیس جمهور تهمت را بی اساس ادعا می کنند نشان می دهد که 75 ساله بود که دیده می زدم به زمین توسط پلیس در بوفالو, n. y. هفته گذشته در جریان اعتراض های بیش از جورج فلوید مرگ عضو antifa و که این حادثه بود “راه اندازی شده است.”

و آن را یک آشنا خط دفاع است.

“رئیس جمهور شد, طرح سوال بر اساس یک گزارش که او را دیدم” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: “فاکس و دوستان” صبح روز چهارشنبه. “پرسش وجود دارد که باید پرسیده شود در هر مورد. ما نمی تواند پرش در یک طرف بدون نگاه کردن به تمام حقایق در بازی.

“این فرد تا به حال برخی بسیار سوال برانگیز توییتهایی برخی از ناسزا لادن توییتهایی دربارهی افسران پلیس” McEnany ادامه داد. “البته هیچ کس اغماض هر نوع خشونت. ما نیاز به مقدار مناسب از نیروی مورد استفاده در هر گونه تعامل … اما این رئیس جمهور بود که افزایش چند سوال — برخی از آنهایی که مشروع — در مورد تعامل است. و خود را حق به انجام این کار است.”

مرد مارتین Gugino, بود, ظاهرا, هل توسط دو افسر پلیس در حال سقوط به زمین و ضربه زدن پشت سر خود را در پیاده رو باعث او را به خونریزی. یک ویدیو از این حادثه بود که پس از آن منتشر شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. پلیس در ابتدا ادعا کرد Gugino افتاد. او در بیمارستان بستری شد و باقی مانده در جدی اما شرایط پایدار در روز دوشنبه.

افسران رابرت McCabe و هارون Torgalski بودند در ابتدا به حالت تعلیق بدون پرداخت باعث ده ها تن از افسران همکار از بوفالو را Emergency Response Team واحد در اعتراض.

McCabe و Torgalski بعدها دستگیر و به اتهام حمله درجه دوم. آنها آزاد شدند بدون وثیقه.

در یک صدای جیر جیر این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به یک گزارش پخش شده در دور یک حق امریکا شبکه خبر که پیشنهاد این حادثه بود “نادرست-پرچم تحریک توسط چپ های افراطی antifa.”

“بوفالو از معترضان راندند توسط پلیس می تواند یک ANTIFA provocateur” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه به 81.9 میلیون پیروان توییتر. “75 ساله مارتین Gugino بود تحت فشار قرار دادند دور پس از ظاهر شدن به اسکن پلیس ارتباطات در جهت سیاه و سفید کردن تجهیزات. @OANN من به تماشای او سخت تر از رانده شد. بود با هدف اسکنر. می تواند مجموعه ای ،

Gugino وکیل گفت که 75 سال است دیرین فعال صلح و نه یک عضو antifa.

“هیچ کس از اجرای قانون کرده است و حتی پیشنهاد هر چیزی در غیر این صورت” کلی Zarcone در بیانیه ای گفت. “بنابراین ما در از دست دادن درک است که چرا رئیس جمهور ایالات متحده را چنین تیره و خطرناک و نادرست اتهامات علیه او.”

مارتین Gugino نهفته در زمین پس از او راندند توسط دو بوفالو, n. y., افسران پلیس در طول یک تظاهرات در روز پنج شنبه. (جیمی کوین از طریق بی بی سی)

در یک نشست خبری در روز چهارشنبه بعد از ظهر McEnany توضیح آنچه که او به نام “طرز فکر رئیس جمهور را صدای جیر جیر.”

“ما در حال زندگی در یک لحظه به نظر می رسد که reflexively ضد افسر پلیس” McEnany گفت. “و آن را غیر قابل قبول به رئیس جمهور.”

وزیر مطبوعات نیز با رد این ایده که تهمت بود هل دادن یک تئوری توطئه.

“این یک بی پایه و اساس توطئه” او گفت:. “رئيس جمهور هم باید حقایق که undergirded سوال خود را.”

McEnany مشخص نکرد که چه حقایق مغلوب ساختن پیشی جستن به حال زمانی که او صادر شده خود را صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ساخت conjectures بدون شواهد — از “birtherism” به ادعاهای گسترده تقلب انتخابات — که برای او پس از آن مسئولیت را انکار می کند و اغلب این ادعا که چیزی او تا به حال صرفا در مورد شنیده.

فقط در ماه گذشته رئیس جمهور جلب شدید مقاومت پس از او بارها و بارها پیشنهاد شده است که میزبان MSNBC جو Scarborough باید بررسی شود در مرگ یک زن جوان که پس از سقوط او در کنگره دفتر تقریبا از دو دهه پیش. یک معاینه پزشکی حکم مرگ او یک تصادف انعقاد او تا به حال یک بیماری قلبی تشخیص داده نشده.

هنگامی که فشرده با خبرنگاران که چرا او را شناور چنین ایده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بسیاری از مردم نشان می دهد که, و امیدوارم روزی مردم در حال رفتن به پیدا کردن.”

در یک سخنرانی در ملی جمهوری خواه کنگره شام در سال 2019 تهمت ساخته شده یکی از عجیب و غریب ترین اظهارات پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور: که آسیاب های بادی باعث سرطان می شود.

“آنها می گویند که سر و صدا باعث سرطان می شود,” او گفت: قبل از ساخت یک whirring سر و صدا به تقلید از یک توربین.

این معلوم نیست که “آنها” بودند اما هیچ شواهد نشان می دهد یک لینک بین آسیاب های بادی و سرطان است.

در سال 2016 و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن parroted تئوری توطئه که تد کروز سناتور. پدر ممکن است درگیر در ترور رئیس جمهور جان اف کندی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به سادگی ترویج داستان او به عنوان خوانده شده در National Enquirer.

“من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن” او گفت:. “این هیچ ربطی به با من, به جز من ممکن است باید به آن اشاره کرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به ظاهر خود را راه اندازی بعید سیاسی حرفه ای با ترویج birtherism این تئوری توطئه که باراک اوباما متولد شده در خارج از کشور بود و لذا فاقد شرایط لازم برای رئیس جمهور شود.

پس از تبدیل شدن به نامزد جمهوری خواه مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه هیچ عذرخواهی برای بخشی خود را در پیشرو birther جنبش است. به جای او به اشتباه در زمان اعتبار برای پایان دادن به این مسئله چیزی است که اوباما خود را زمانی که او منتشر شناسنامه خود را — در حالی که دروغ سرزنش هیلاری کلینتون برای بالا بردن سوال در مورد اوباما زادگاه در سال 2008.

هیچ شواهدی وجود ندارد کلینتون همچنین هر گونه نقش در هل دادن birtherism.

“هیلاری کلینتون و مبارزات انتخاباتی خود را از سال 2008 آغاز شده ‘birther’ جنجال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک عجله به نام کنفرانس مطبوعاتی در ماه سپتامبر 2016. “من از پایان آن.”

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن شناور بی پایه و اساس توطئه در مورد بوفالو از معترضان تحت فشار قرار دادند به زمین توسط پلیس

  • کاخ سفید: مذاکرات با پاکسازی معترضان برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op

  • اوباما به جورج فلوید معترضان: کانال ‘موجه خشم به عمل

  • مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب قطره در میان جورج فلوید تظاهرات سنجی نشان می دهد

  • اخبار یاهو نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها می گویند تهمت است ‘نژادپرستانه’ و می خواهید او را برای جلوگیری از به tweeting

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de