2 آتلانتا افسران پلیس اخراج بیش از استفاده از زور در اعتراض

دو آتلانتا افسران پلیس متهم بیش از حد زور علیه دو تن از دانشجویان در جریان تظاهرات در این شهر در اواخر ماه گذشته شده اند از کار اخراج یک سخنگوی پلیس گفت.

گروهبان. Lonnie هود و افسر Armon جونز از کار اخراج شدند یکشنبه, آتلانتا, سخنگوی پلیس Sgt. جان Chafee گفت: در یک ایمیل آوردن تعداد افسران پلیس اخراج تا کنون به چهار.

شش افسر پلیس از جمله چهار که از کار اخراج شده اند با عنوان جرم جنایی متهم به نیروی کار از جمله یک تفنگ بی حس کردن استفاده می شود در برابر مسیح جوان و Taniyah زائر در طول تظاهرات 30 مه.

“این تحقیقات در مورد این حادثه همچنان باز” آتلانتا سخنگوی پلیس Sgt. جان Chafee گفت: در یک ایمیل.

هود به اتهام دو فقره از تشدید حمله و متهم است که با استفاده از یک تیزر بی حس کردن تفنگ در برابر جوان و زائر و او شارژ ساده باتری و متهم کشیدن زائر از ماشین Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت: ژوئن 2.

جونز متهم است با تشدید باتری و متهم کشیدن جوان از خودرو و او نیز متهم با اشاره اسلحه در جوان هوارد گفت.

این حادثه دستگیر شد در بدن دوربین.

تصویر: Armon جونز (Fulton County Sheriff دفتر)

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد در مارس 31 که دو افسر عاج Streeter و مارک گاردنر خواهد بود بلافاصله از کار اخراج شده پس از آنچه او به نام “یک استفاده بیش از حد از زور است.”

Streeter و گاردنر باید شکایت کرد در تلاش برای به دست آوردن شغل خود را به عقب. دادگاه سند مدعی است که آنها محروم بودند با توجه به روند در حال از کار اخراج شدند, در میان دیگر ادعا می کند.

ویدیو نشان داد ماموران به زور کشیدن دانشجویان از ماشین خود را در اطراف 9:40 بعد از ظهر, مارس 30 در طول اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

زائر شنیده ویدئو به درخواست افسران چه می گذرد و گریه که او در تلاش است تا قبل از یک تفنگ بی حس کردن به نظر می رسد استفاده می شود در برابر او. جوان که نیز تا به حال یک تفنگ بی حس کردن استفاده می شود در او yanked از ماشین و دچار یک بازوی شکسته, Howard گفته است.

زائر صاحب ماشین بود و دست به دستبند با زیپ-روابط بود اما نه متهم و جوان متهم شده بود اما این اتهامات را رد کرد و در دستور شهردار.

Streeter است که متهم با استفاده از یک تیزر بی حس کردن تفنگ در برابر زائر و متهم است که با اشاره یک تفنگ دستی در جوان است. گاردنر متهم است با تشدید حمله و متهم با استفاده از یک تیزر بی حس کردن تفنگ در برابر دين ،

تصویر: Lonnie هود (Fulton County Sheriff دفتر)

دو نفر دیگر از افسران متهم هستند ویلی Sauls و رولاند Claud. Sauls متهم است با تشدید حمله به اتهام اشاره تیزر بی حس کردن تفنگ در زائر است و متهم به اتهام قابل توجه راننده را به سمت پنجره زائر 2017 مزدا با باتوم.

کت و شلوار به دنبال بازگشت از Streeter و گاردنر می گوید که “استفاده از نیروی مناسب و مطابق با قانون سیاست های آتلانتا اداره پلیس غالب استانداردهای اجرای قانون و آموزش ارائه شده به آنها را از طریق شهر آتلانتا اداره پلیس و دولت گرجستان است.”

جوان که یک دانش آموز در Morehouse College و زائر است که یک دانشجو در کالج اسپلمن گشت.

زائر هفته گذشته گفت که “ما احساس می کنیم رفتن به مرگ در این خودرو” با توجه به تصویری از NBC وابسته WXIA از آتلانتا. “این احتمالا یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا کنون تجربه کرده اید” جوان گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>