آمریکایی های آفریقایی تبار ‘احتمالا باید به’ شات بیشتر توسط پلیس, بالا تولسا افسر گفت

Tulsa شهردار G. T. به bynum روز چهارشنبه لعنتی یکی از اداره پلیس فرماندهان بعد از افسر محروم وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون و سپس گفت: آمریکایی های آفریقایی تبار “احتمالا باید به” شات بیشتر.

Tulsa رئیس پلیس Wendell فرانکلین اولین زن آمریکایی آفریقایی نگه دارید که در روز پنج شنبه نیز محکوم آتش زا نظرات عمده تراویس یاتس.

“رئیس Wendell فرانکلین و تولسا اداره پلیس می خواهید به آن را بسیار روشن ما تایید نمی کنیم, چشم پوشی و یا پشتیبانی یاتس,’ نظرات در نمایش” یک بیانیه از TPD گفت. “این موضوع اشاره شده است ما در امور داخلی واحد است.”

یاتس در KFAQ روز دوشنبه در یک هفتگی بخش به نام “پشت خط آبی” که او گفت: هیچ نهادی نژادپرستی در پلیس.

“همه تحقیقات گفت: — از جمله رولاند سرخ کن یک آفریقایی آمریکایی و استاد دانشگاه هاروارد هدر مک دونالد و آکادمی ملی علوم — تمام تحقیقات خود می گوید: ما در حال تیراندازی آمریکایی های آفریقایی تبار حدود 24 درصد کمتر از ما احتمالا باید بر اساس جنایات,” یاتس گفت.

یاتس نیست به طور خاص استناد است که مطالعات به رهبری او را به این نتیجه گیری.

سرخ کن استاد اقتصاد و آکادمی ملی علوم نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در روز پنج شنبه.

مک دونالد یک همکار در منهتن موسسه و نویسنده کتاب “جنگ با پلیس” گذراند نظر قطعه برای وال استریت ژورنال هفته گذشته اصرار دارد که یک “جسم جامد از شواهد می یابد و هیچ ساختاری تعصب در امور کیفری-نظام عدالت.”

داده ها در تیراندازی پلیس نگهداری می شود توسط واشنگتن پست پس از سال 2015 نشان داده است که آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شده توسط پلیس در بیش از دو برابر نرخ سفیده.

برای بیش از دو هفته تظاهرات در سراسر جهان شده اند و خواستار اقدام علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

“هنگامی که شما نگاه در اجرای قانون مخاطبین اگر یک گروه خاصی است که ارتکاب جرم و جنایت بیشتر و بیشتر جرایم خشونت آمیز و اجرای قانون است که با داشتن به در آمد بیشتر تماس با آنها و سپس این تعداد را به بالاتر” یاتس گفت.

تصویر: G. T. به bynum (ان هرمس / کریستین ساینس مانیتور از طریق گتی ایماژ فایل)

شهردار به bynum خواستار عذرخواهی و گفت: این اداره در حال بررسی یاتس. شهردار گفت: از یاتس,’ مصاحبه رادیویی: “صحبت از خنگ نظرات.”

“او نمی خواهد صحبت می کنند برای دولت من برای تولسا, اداره پلیس یا شهر تولسا” به bynum در بیانیه ای گفت. “و اگر او نبود معنی این جمله در راه آن دریافت شده است او مدیون Tulsans یک توضیح و عذرخواهی.”

سرهنگ مارکوس هارپر جمهور تولسا سیاه افسران ائتلاف گفت: یاتس,’ نظرات پیام دلسردکننده در سراسر بخش.

“او را در یک موقعیت از قدرت در اداره پلیس” هارپر گفت. “نگرش خود را در حال رفتن به رفتن به سراشیبی است که جوان با نام تجاری جدید افسر یا آن افسر در زمینه آموزش در حال حاضر.”

خدمت تحت رئیس پلیس فرانکلین سه معاون ستاد که ریاست بیش از نه بخش فرماندهان که شامل مسلح ، یاتس. یاتس که نظارت بخش سوابق می تواند توسط این تولسا برادرانه منظور از پلیس اگر بخش اقدام علیه او به گفته رئیس اتحادیه Jerad لیندزی.

“این در حال حاضر در FOP را اجراء” لیندسی گفت. “ما شده اند گفت: از هر رشته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de