از شش! آنجلینا جولی بیش از یک تعداد انگشت شماری از کودکان در نوزادان خود را پس از آن جای تعجب نیست که این بازیگر عاشق احساساتی در مورد پدر و مادر.

این برنده اسکار سهام پیت, Pax, Zahara شیله و دوقلوها ناکس و Vivienne با شوهر سابق براد پیت. سابق زن و شوهر تقسیم دو سال پس از بستن گره در سال 2014 شده اند و coparenting بچه های خود را از زمان.

وقتی که می آید به جولی بچهداری روش یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در مارس 2019: “بچه ها او را در حال زندگی او است. هر روز یک ماجراجویی جدید است.”

خودی افزود: “[Jolie] واقعا دوست دارد درس های زندگی و ایده های جدید است که از تلاش همه چیز متفاوت است. آسمان محدود برای او.”

این طرز فکر منجر به فعالیت های منحصر به فرد مانند بازدید از یک معبد بودایی به صرف زمان با نفوذ متفکران و هنرمندان از جمله PraCh Lyیک کامبوج رپ و فیلمساز. بازیگر است و اعضای مختلف از نوزادان خود را به فیلم برای اولین بار در طول سال حتی آوردن تمام شش به دیدن پسر بچه ای که مهار باد در ماه فوریه 2019.

جولی همچنین غنایم خواهر و برادر در روز تولد خود را. زمانی که شیله شد یک مدیر “پرداخت به تعطیل [زیرزمین لا] (چهار ساعت) و اجرای کامل این مرکز را” فرار از اتاق. این حزب همچنین شامل یک خانه شعبده باز سوغات تی شرت, میز پینگ پنگ, یک نینتندو سوئیچ و هیئت مدیره بازی.

این شیطان ستاره, پدر, Jon Voight, gushed در مورد جولی پدر و مادر روش به ما منحصرا در فوریه 2019.

“او بسیار سرمایه گذاری مامان,” the Ray Donovan ستاره گفت: ما در زمان. “او در آن است. او در آن با این بچه ها. او به آنها عشق هر ثانیه از روز خود را. او بسیار هوشمند بیش از حد. دختر هوشمند است. شجاع است. او تمام این ویژگی های زیادی.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن آنچه که آنجلینا جولی تا به حال به می گویند در مورد بالا بردن پیت, Pax, Zahara شیله Knox و Vivienne هر دو با و بدون پدر خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de