Arie و لورن شفا از ‘دشوار’ سقط جنین اخبار ‘روز’

به لطف. Arie Luyendyk جونیور و لورن برنهام باز کرد تا مورد تشویق آنها را دریافت و پس از اعلام سقط جنین اخبار.

“با تشکر از شما برای این همه عشق و حمایت شما نشان داده ایم ما در طول هفته گذشته” ویرجینیا بومی 28 گفت: در سه شنبه, ژوئن 9, YouTube video. “این یک زمان دشوار برای ما است. آن شده است یک زمان سخت برای همه در جهان بدیهی است. وجود دارد بسیاری اتفاق می افتد.”

Arie Luyendyk Jr. and Lauren Burnham Gush Over Support They Received After Miscarriage News
Arie Luyendyk جونیور و لورن برنهام با Alessi YouTube

در حالی که برنهام صحبت زن و شوهر 12-ماه-پیر دختر Alessi, چهره او را بوسید و بیش از بیش.

سابق لیسانس, 38, chimed در “ما جزئیات بسیاری از نظرات شما. بسیار طاقت فرسا برای حمایت از ما, و آن را فقط واقعا قرار دادن یک لبخند بر چهره ما به دلیل این بوده است که واقعا هفته سختی به خصوص برای لورن, اما ما در حال گرفتن از طریق آن روز به روز.”

سابق ستاره واقعیت نشان داد در 30 مه که آنها تا به حال دچار از دست دادن بارداری.

“کمی بیش از یک ماه پیش ما رو هیجان انگیز ترین اخبار و متوجه شدیم که ما را باردار بود, با ما دوم نوزاد” سابق ABC شخصیتهای زیر نویس YouTube خود را نشان می دهد. “ما ساخته شده بسیاری از برنامه های. ما خریداری یک خانه جدید با فضای بیشتر ما برنامه ریزی شده و چگونه ما می خواستم به شما بگویم همه ما پیش بینی آینده ما با Alessi کوچک برادر/خواهر.”

آنها رفت و به نوشتن “ما برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن سفر خود را از طریق بارداری با شما اما متاسفانه ما نمی توانید شاد داستان ما برای امیدوار بود. ما تصمیم گرفتیم برای به اشتراک گذاشتن این بخش از سفر ما با شما از آنجا که ما همه چیز به اشتراک گذاشتن با شما! اما همچنین به این دلیل ما امیدواریم که با صحبت کردن در این مورد ما می توانیم دیگر رفتن را از طریق این زمان کمی کمتر تنهایی.”

قبل از آن که در همان ماه برنهام و Luyendyk جونیور گفت: ما هفته به طور انحصاری است که آنها می خواهند به Alessi یک خواهر و برادر. “ما می خواهیم بیشتر [بچه ها] اما وجود دارد یک نقطه که در آن از من پرسید که آیا من این کار را انجام داد که دوباره” طراح مد به ما گفت که در آن زمان توصیف چگونه “دشوار” او وزن بود که در پایان اولین بارداری.

“من به سختی می تواند نفس کشیدن و یا صحبت” برنهام به اشتراک گذاشته. “من نمی خواهد که دفعه بعد.”

او و لیسانس آلوم گره خورده گره در ژانویه 2019 در هاوایی چهار ماه قبل از استقبال از آنها دختر بچه.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>