لیسانس کلر کرولی تا به حال هیچ ایده مت جیمز خواهد بود نام کارشناسی

اخبار به او! کلر کرولی “نیست با توجه به هر سر” در مورد مت جیمز نام بودن که بعد از لیسانس با وجود اینکه بخشی از بازیگران, یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

جیمز 28, اعلام شد, به عنوان فصل 25 سرب در Good Morning America در جمعه 12 ژوئن. برای اولین بار به کارشناسی اعلام شده قبل از فصل لیسانس حتی شروع به پخش. اگر چه قرار بود آن را به شروع پخش در ماه گذشته با کرولی, 39, به عنوان رهبری ABC نشده است قادر به فیلم فصل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

اما جیمز در ابتدا اعلام کرد به عنوان یک شرکت کننده در کرولی فصل — پس از آن آمد به عنوان یک شگفتی است که او را به جای سرب خود را برای فصل بعد سفر ايران به احتمال زیاد در پاییز.

Clare Crawley Didnt Know Matt James Would Be the Bachelor Until GMA Announcement
کلر کرولی و مت جیمز پائولا Lobo/ABC; مایک رید/آس Pictures/Shutterstock

“کلر نمی دانم در مورد مت تبدیل شدن به کارشناسی تا GMA اعلام” منبع یادداشت ها. “تصمیم گیری هنوز در حال ساخته شده وقتی که می آید به او انداختم.”

با توجه به تاخیر در کرولی فصل وجود داشته است بحث به همگنی گروه کلی از مردان بودند که اعلام عمومی در ژانویه 11 — در حال حاضر فرصتی برای صحبت با کرولی خود را. علاوه بر این به عنوان Chris Harrison اخیرا اشاره کرد که همان گروه ممکن است دوباره در دسترس هر زمان که فصل کند از سر گرفت.

“من فکر می کنم که در آن این است که واقعا بزرگ برای کلر است که هر کسی که می خواهد در او فصل را می دانم که هیچ شانسی برای تبدیل شدن به کارشناسی, به طوری که آنها واقعا باید همه وجود دارد فقط برای کلر” ABC exec غارت کارخانه های تولید اشاره کرد در مصاحبه ای با تنوع در روز جمعه.

ABC سرگرمی جمهور karey به برک نیز در بیانیه ای گفت که ABC شده است آشنایی با جیمز از ماه فوریه زمانی که آنها با نزدیک شدن به او در مورد پیوستن به لیسانس.

“زمانی که فیلمبرداری نمی تواند حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده ما با توجه به سود از زمان برای رسیدن به می دانم که مت و همه قبول کردند او را کامل کارشناسی است. ما می دانیم که ما باید مسئولیت را به مطمئن شوید که داستان عشق ما در حال دیدن روی صفحه در حال نماینده از دنیای ما زندگی می کنند و ما با افتخار در خدمت به مخاطبان ما,” او گفت:. “این فقط آغاز است و ما همچنان به اقدام با توجه به تنوع مسائل در این حق رای دادن. ما احساس بسیار ممتاز به مت ما به عنوان اولین بار, سیاه, لیسانس و ما نمی توانیم صبر کنید برای سوار در این سفر با او.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de