سیاه ex-cop: من درک خشم اما نمی پال خواستار قطع بودجه دولت ، آن می تواند همه چیز را بدتر کند.

تغییر در حال آمدن است به آمریکا اجرای قانون است. تظاهرات در سراسر کشور decrying خشونت پلیس در خصوص قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسران پلیس را تسریع کرده یک جنبش به آدرس پلیس در استفاده از زور و نژادپرستی نظاممند. در کمی بیش از یک هفته به مجلس نمایندگان پیشنهاد کرده است که عدالت در پلیس عمل نیویورک آماده است برای تصویب قوانین در نظر گرفته شده برای تغییر شکل اجرای قانون و مینه سوتا راه اندازی کرده است یک حقوق مدنی تحقیقات به اداره پلیس ، در سراسر کشور, شهرستان رهبران و شهروندان با داشتن مکالمات در چه پلیس اصلاحات به نظر می رسد. این شواهد روشن است که اعتراض مسالمت آمیز می تواند در ارائه واقعی تغییر دهید.

در میان این پیشرفت وجود دارد در حال رشد را به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس.” در حالی که defunding در نظر گرفته شده است به نیروی تغییر در شیوه های پلیس و هدایت منابع مالی به جامعه و توسعه و نیز وجود دارد یک عنصر اساسی از عذاب. مردم آمریکا می خواهد سر رسیده داوری برای همه مردم کشته و مجروح آزار و توهین توسط پلیس و تصرف بودجه از بخش تجدید نظر خاصی که ما به عنوان قهر به عنوان ما امروز.

با اینحال از بین بردن فدرال و ایالتی و یا محلی بودجه از اجرای قانون نمی خواهد رسیدن به تغییر می خواهیم. در واقع, آن می تواند همه چیز را بدتر کند.

پلیس می تواند تاثیر مثبت قوی

من یک آمریکایی آفریقایی تبار. من در طول دوران حقوق مدنی و دیدم نزدیک پلیس نقض حقوق بشر و خشونت علیه مردمی که شبیه من است. آن چیزی است که انگیزه من به دنبال یک حرفه ای در اجرای قانون به بخشی از این تغییر من به دنبال در جهان است. این کار مرا به شهر نیروهای پلیس در کالیفرنیا به اف بی آی و در نهایت به عنوان دستیار ارشد در لس آنجلس جهان فرودگاه اداره پلیس. در سراسر سال در اجرای قانون و دیدم مقدار زیادی از کیفیت بد در این حرفه اما من تو را دیدم چیزی دیگری را به عنوان به خوبی به تاثیر مثبت پلیس و برنامه های توسعه باید در حمایت از, امن, قوی جوامع است.

زمانی که پلیس فرماندهی کارکنان ارائه شده با کاهش بودجه تصمیم گیری ساده است. آنها نمی خواهد کاهش هزینه های پرسنل و تجهیزات. آنها قطع خواهد شد هزینه های بسیاری از برنامه های ادارات پلیس ارائه می کند که در خارج روز به روز اجرای قانون است. وجود دارد ارائه خواهم دانشکده افسری و اکسپلورر برنامه ها که در گرد هم آوردن افراد جوان و پلیس در خدمت به جامعه و توسعه شخصی.

نویسنده Erroll G. Southers بر روی جلد سپتامبر 1990 موضوع لا West magazine, زمانی که او در سانتا مونیکا اداره پلیس باند واحد.

اینها راه را برای ساختمان اداره پلیس از فردا. من تا به حال افتخار خدمت و پیشرو افسران که از شهرستان درونی در لس آنجلس — آسیایی اسپانیایی و آفریقایی و آمریکایی زنان و مردان که مثل من می خواستم به بازگشت با خدمت به جوامع خود را با افتخار و عزت و احترام است. کسانی که حرفه ای به دنبال تبدیل شدن به افسران پلیس در بخشی به دلیل مشارکت آنها در برنامه های ارائه شده توسط گروه.

جو بایدن: ما باید فورا ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند از پلیس به مسکن به فرصت

برنامه های دیگر شامل چیزهایی مانند پلیس ورزشی/فعالیت های لیگ که درگیر افراد جوان و افسران پلیس از طریق ورزش به بچه ها مثبت خروجی و ایجاد تعاملات مثبت بین جامعه و پلیس. من یک رفیق بچه در حال رشد در نیوجرسی و من کمک کرد ایجاد این برنامه در حال حاضر در سانتا مونیکا ، پال همچنین شامل برنامه های بهداشتی و سلامتی برای مادران و یا افراد مسن برای فعالیت های بعد از مدرسه جامعه بلوک احزاب و خیلی بیشتر.

اگر ادارات پلیس دیدن چشمگیر بودجه کاهش این نوع از برنامه ها که به پایان خواهد رسید تا در بلوک سفت. این به این معنی عمومی به اجرای قانون است ارائه خواهد رفت. جوامع که به ارزش این برنامه را رنج می برند اما اضافی در دراز مدت نتیجه این است که جمعیتی از آینده آمریکا نیروی پلیس نمی خواهد نماینده مردم است.

حفظ خوب و ریشه کن کردن بد

اگر شما یک مرد سیاه و سفید و تنها زمان شما تا به حال دیدن پلیس این است که زمانی که آنها در پاسخ به شکایت یا جرم آن سمان نمایی از پلیس به عنوان غیر خودی سنگین uncaring دست از قانون است. که نه تشویق مردم برای کشف فرصت های شغلی در اجرای قانون که در آن خود را از چشم انداز منحصر به فرد تجارب و جامعه خواهد بود بنابراین با ارزش را به یک کشور صلح آمیز جامعه مدنی و تغییر در بخش راه ما خواهد بود.

بن Crump: زانو از کل اداره پلیس آورده جورج فلوید به مرگ او

برای این منظور بودجه تغییرات است که می تواند تاثیر فرهنگ و اقدامات ایالات متحده در اجرای قانون باید حفظ و حتی گسترش برنامه ها و فرصت ها برای پلیس-فعل و انفعالات جامعه است که باید چیزی برای انجام با دستگیری و محاکمه. این طرح نیازی به سلاح گرم اسپری فلفل یا وسایل نقلیه زره پوش. آنها فقط نیاز به انسانیت و تعهد به خدمات عمومی.

به عنوان عصبانی که ما در مشکلات سیستمیک در آمریکا اجرای قانون ما باید مراقب باشید برای حفظ چه خوب است در این حرفه در حالی که ریشه همه که بد است.

Erroll G. Southers سابق FBI special agent استاد از تمرین ملی و امنیت داخلی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی سل قیمت دانشکده سیاست عمومی مدیر USC امن جوامع موسسه و مدیر وطنی افراط گرایی خشونت آمیز مطالعات. او در توییتر دنبال: @esouthersHVE

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Defunding پلیس را نمی خواهد به تغییر نیاز داریم و این می تواند نتیجه معکوس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>