چین را رد هاروارد coronavirus مطالعه به عنوان ‘دروغ’

فایل

چین را رد کرد یک مطالعه مقدماتی توسط محققان آمریکایی در روز پنج شنبه نشان می دهد coronavirus ممکن است گردش در چین از ماه اوت سال 2019 خواستار آن اثبات یک کمپین دروغ.

این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان اما ما بارها متهم به چین از عدم شفافیت در مورد شیوع و ریشه های آن است.

مقاله جدید توسط محققان در دانشگاه بوستون و هاروارد — که تاکنون نظیر-بررسی — تجزیه و تحلیل عکس ها از پارکینگ در ووهان بیمارستان ها و روند جستجو در چینی موتور جستجوی بایدو.

این تیم به رهبری توسط ایلین Nsoesie در دانشگاه بوستون گفت آنها “شیب افزایش حجم با شروع در ماه اوت سال 2019” در ووهان بیمارستان پارکینگ “به اوج خود رسید با یک قله در دسامبر 2019.”

نویسندگان گفت که در حالی که آنها نمی تواند قطعی تایید می کنند که اطلاعات آنها ثبت شده بود مربوط به ویروس آن را پشتیبانی گیری از سوی دیگر تحقیقات نشان می دهد که این ویروس شروع به گردش زودتر از اولین موارد گزارش شده در پایان 2019.

اما چین در وزارت امور خارجه انتقاد کاغذ به عنوان “پر از چاله” و “وقاحت تولید شده است.”

وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying کرد و گفت: او معتقد مطالعه مدارک و شواهد از تلاش های هماهنگ در آمریکا به “عمدا ایجاد و انتشار دروغ علیه چین است.”

همچنین بخوانید: است coronavirus یک سلاح بیوشیمیایی تولید شده در چین یا ایالات متحده ؟

“برخی از ما سیاستمداران و رسانه ها عمل مانند آنها پیدا گنج به خاک سپرده شد و از روی عیاشی و بیفکری گسترش (مطالعه) و درمان آن را مانند جدید اثبات این که چین پنهان این بیماری همه گیر” هوآ خبرنگاران گفت: در یک به طور منظم جلسه.

با توجه به چین رسمی گاهشناسی از همه گیر اولین موارد COVID-19 خال خال شد توسط پزشکان در ووهان در ماه دسامبر و با آنها به اشتراک گذاشته ژنوم توالی با سازمان بهداشت جهانی (WHO) در اوایل ژانویه.

امپریال کالج لندن با همکاری که همچنین ترسیم ویروس’family درخت برآورد که آن را به نظر می رسد در چین حدود 5 دسامبر.

دولت ها — از جمله ایالات متحده و استرالیا — نام کرده اند در ماه های اخیر برای رسیدگی به COVID-19 ریشه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها هل دادن تئوری توطئه است که این ویروس در سرچشمه های چینی آزمایشگاه.

روز چهارشنبه تهمت توییتی فاکس اخبار تصویری بخش در مورد دانشگاه هاروارد مطالعه اضافی و بدون هر گونه نظر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>