Chrissy Teigen می فرستد هوس مراقبت بسته به L. A. رستوران کارگران

دادن! Chrissy Teigen انجام بخشی خود را برای کمک به برخی از زحمتکش کارگر رستوران با gifting برخی از آنها بسیار مفید بسته مراقبت از میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

این را من خنده دار, قاضی, 34, کاهش یافته است مقدار زیادی از هوس کالا به کارکنان در Howlin’ ری یک رستوران مرغ سرخ شده در لوس آنجلس مرکز شهر محله در روز سه شنبه, ژوئن 9.

این ضیافت رسمی توییتر صفحه تشکر Teigen برای او متفکر حال حاضر به اشتراک گذاری یک عکس سه کارگر برگزاری سبدهای هدیه و به tweeting: “@chrissyteigen با تشکر از تو خیلی THEYRE بسیار زیبا همه ما گریه #هوس #specialdelivery.”

این نویسنده کتاب آشپزی در پاسخ به مجازی با تشکر از شما و روشن ساخته است که او خوشحال بود برای انجام کاری خوب برای کارکنان در یکی از رستوران های محلی مورد علاقه خود را. “شما بچه ها را خیلی چیزهای باور نکردنی, ساخت شهر LA طوری مبارک” او پاسخ داد: در روز سه شنبه. “ما تو را دوست دارم و از تو تشکر کنم و از شما حمایت خواهد کرد از طریق این sh–ty, sh–ty بار!!”

زمانی که یوتا بومی شروع به ارسال او هوس mailers ماه گذشته که شامل وسایل آشپزی و او هوس: گرسنه برای اطلاعات بیشتر آشپزی و یک بطری LVE شراب او شوخی که او را “غنی” پالس (pals) باید متوقف درخواست برای رایگان موضوعات است.

“لطفا نپرسید برای یک جعبه” او کنایه آمیز در Instagram داستان در زمان. “من بودجه بازاریابی بی نهایت است اما من دوست دارم برای شما است. همچنین من دیدن برخی از u پرسیدن و شما به معنای واقعی کلمه غنی است.”

از به نظر می رسد از آن Teigen که در حال حاضر دوره نقاهت بعد از داشتن ایمپلنت های پستان او برداشته شده است به خصوص علاقه از آخرین مجموعه. ماه گذشته او به او Instagram داستان نشان می دهد که در هر ظرف در آشپزخانه کالیفرنیا در حال حاضر می آید از خود خط. “زیباترین مجموعه بشقاب در تمام زمین” او با خنده در این زمان به او نشان داد که نور جدید-خاکستری ظروف. “من در نهایت مجموعه ای کامل من تا به حال نمونه ها برای مدت طولانی است. در حال حاضر آنها در اینجا در خانه من و آنها خیلی زیبا است.”

این Lip Sync Battle cohost افزود: “من نمی توانم باور کنم که این به زندگی آمد آن را بسیار سرد است.” او سپس بدبختانه بیش از یک صفحه به پیروان یک نگاه تجاری ، “این نام من بر روی آن!” او بوده. “من کل آشپزخانه است که رسما در همه هوس.”

Teigen بعد با افتخار نشان داد که مجموعه “همه به فروش می رسد.”

قابل توجه feat رخ داده است حدود سه هفته پس از cookbook نویسنده آلیسون روم آمد به نظر او ساخته شده در یک مصرف کننده جدید مصاحبه در مورد ستاره ، “چه Chrissy Teigen انجام داده است تا دیوانه به من. او تا به حال موفق cookbook. و سپس آن را مانند: رونق خط در هدف. رونق در حال حاضر او دارای یک Instagram صفحه ای که دارای بیش از یک میلیون و پیروان آن را فقط مانند, مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او،” ناهار خوری در نویسنده گفت. “که horrifies من و این چیزی است که من همیشه می خواهم به انجام است. من نمی آرزوی آن است. اما مانند که از خنده در حال حاضر ؟ چرا که او یک تن از f–king پول است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>