بحرانزده در خانه Pompeo و بر ضربه زدن به دشمن خارجی

واشنگتن — یک مبارز وزیر امور خارجه مایک Pompeo محکوم کرد دادگاه جنایی بین المللی به عنوان یک “بسیار سیاسی” موسسه در روز پنج شنبه صبح به او اعلام کرد تحریم های جدید علیه آن را برای بررسی آن به پتانسیل جنایات جنگی توسط نیروهای آمریکایی طی سال های طولانی جنگ در افغانستان است.

“ما نمی تواند ما را نه به مردم ما را تهدید توسط یک دادگاه کانگورو” Pompeo گفت. او پیوسته در کنفرانس مطبوعاتی توسط وزیر دفاع علامت Esper دادستان کل ویلیام Barr و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین.

در خود اظهارات Barr اشاره کرد که ایالات متحده خواهد پرداخت بدون توجه به بدن او به عنوان هدایت “غیر قابل توصیف بین المللی نخبگان.” این دادگاه مستقر در لاهه.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, راست, دارای یک کنفرانس خبری در دیوان بین المللی کیفری با دادستان کل ویلیام Barr در وزارت امور خارجه روز پنج شنبه. (یوری Gripas/خبرگزاری گتی ایماژ)

ایالات متحده هرگز یک حزب به اساسنامه رم که در سال 1998 ایجاد شده دادگاه برای محاکمه “جدی ترین جرایم بین المللی نگرانی” از جمله جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت تهاجمی جنگ و اعمال نسل کشی است. گذشته کیفرخواست به نام اوگاندا warlord Joseph Kony و Moammar Gadhafi این دیکتاتور لیبی.

این اقدامات جدید ایالات متحده شامل “تحریم های اقتصادی در برابر دادگاه جنایی بین المللی مقامات به طور مستقیم درگیر با هر گونه تلاش برای تحقیق یا تعقیب ایالات متحده پرسنل بدون رضایت ایالات متحده” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط کاخ سفید است. علاوه بر این هر دو ICC مقامات و اعضای خانواده خود را “محدودیت های ویزا.”

صحبت چند دقیقه بعد Pompeo گفت که “این به ما می دهد هیچ شادی به مجازات آنها را” اما استدلال کرد که آن را نمی خواهد حس را به اجازه می دهد ICC مسئولان و خانواده های آنها “برای آمدن به ایالات متحده به فروشگاه سفر و در غیر این صورت لذت بردن از آمریکا آزادی به عنوان این همان مقامات فکر می کنم به تعقیب مدافع از کسانی که بسیار آزادی.”

ICC سخنگوی Zine El عبدالله بلافاصله پاسخ به اخبار یاهو درخواست برای اظهار نظر در مورد تحریم مقامات آن است.

ایالات متحده در حمله به افغانستان در سال 2001 پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11. در حالی که دولت طالبان شد و به سرعت سرنگون مسلح خصومت همچنان برای نزدیک به دو دهه کشتن به عنوان بسیاری از 157,000 نفر از جمله 2,353 اعضای نیروهای مسلح. در ماه فوریه رئیس جمهور تهمت امضا مقابله با طالبان که به طور موثر به این نتیجه آمریکا و اشغال نظامی از جنگ زده کشور, هر چند این هفته یک مقام ارشد نظامی, فرمانده گفت: شرایط برای آمریکا عقب نشینی کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد.

اعضای ارتش ایالات متحده شده اند متهم به قتل غیرنظامیان از جمله کودکان در حملات هوایی در حالی که سازمان سیا اداره می شود و یک مرکز در افغانستان در روزهای اولیه جنگ بود. بیشتر چنین افراط صورت گرفت در طول سالهای ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و جانشین او, باراک اوباما, که به ارمغان بیاورد و نه جنگ به این نتیجه رسید او تا به حال یک بار وعده داده شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز شک و تردید از مداخله نظامی خارجی اما او فقط به عنوان شک و تردید از نظارت توسط اجسام خارجی مانند ICC. “مطمئن باشید که مردان و زنان در نیروهای مسلح ایالات متحده هرگز به نظر می رسد قبل از ICC” Esper گفت: در اظهارات خود در روز پنج شنبه صبح.

وزیر دفاع علامت Esper با وزیر امور خارجه مایک Pompeo, راست و دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری در دادگاه جنایی بین المللی. (یوری Gripas/خبرگزاری گتی ایماژ)

معلوم نیست چرا تهمت دولت انتخاب زمان حاضر به دنبال تحریم آنجا وجود ندارد هر نشانه ای که ایران می خواهد مطابق با نتایج حاصل از یک ICC رسیدگی به آن رفتار در جنگ افغانستان.

دادستان دادگاه فاتو آغاز در سال 2017 خواست که به بررسی “اتهام جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت متعهد در چارچوب ادامه درگیری های مسلحانه در جمهوری اسلامی افغانستان.” او تحقیقات را شامل نه تنها نیروهای نظامی ایالات متحده و آژانس اطلاعات مرکزی — بلکه طالبان و نیروهای امنیتی افغان ،

ICC قضات رد درخواست او سال گذشته است. اما این تصمیم لغو شد در ماه مارس به این معنی که آغاز این تحقیقات می تواند ادامه.

اخبار تحریم های جدید می آید به بر و Esper هستند مواجه شدید بازجویی بر مشارکت در پاکسازی مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت در سراسر خیابان را از کاخ سفید هفته گذشته است. Pompeo, در ضمن, شده است hounded اتهامات بیش شلیک وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick.

بر صحبت می کند و در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری به عنوان Pompeo به نظر می رسد. (یوری Gripas/خبرگزاری گتی ایماژ)

Linick بود انجام تحقیقات به Pompeo نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد قابل توجهی جاه طلبی های سیاسی.

صحبت های دیروز Pompeo محکوم کرد Linick به عنوان یک “بازیگر بد” که “را در این ماموریت از وزارت امور خارجه به ما بهتر است.” Linick ادعا کرده است که Pompeo نمایندگان اقدام به ارعاب او را به رها کردن تحقیقات به تسلیحات مقابله با عربستان سعودی و سوء استفاده از وزارت امور خارجه منابع Pompeo و همسرش. Linick بود انجام پنج تحقیقات Pompeo در زمان او از کار اخراج شد.

Pompeo نظرات در مورد ICC بودند به سختی کمتر مبارز نسبت به روز قبل به اظهارات Linick با وزیر امور خارجه نام تجاری دادگاه “به شدت ناکارآمد و فاسد است.”

تحریم ها تنها به تعمیق دیرینه خصومت بین واشنگتن و هلند مبتنی بر دادگاه.

بوش و مقاوم در برابر هر گونه ایالات متحده با همکاری ICC اما حتی اوباما با وجود گرایش انترناسیونالیستی ساخته شده هیچ حرکت آمریکا برای پیوستن به دادگاه. و زمانی که نیروهای ایالات متحده فرستاده شد در سال 2014 به این کشور آفریقایی مالی برای صلح تلاش های اوباما امضا تفاهم نامه تصریح می کند که ایالات متحده نیروهای عملیاتی شدند “بدون خطر پیگرد قانونی و یا دیگر ادعای صلاحیت” در بخشی از ICC.

عکس پوشش تصویر بند انگشتی: یوری Gripas/خبرگزاری گتی ایماژ

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: “جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>