سابق پلیس با حمله به سو آتلانتا شهردار و رئیس پلیس

یادداشت سردبیر: دو اضافی افسران اخراج شده از آتلانتا اداره پلیس. دفعات بازدید: آخرین به روز رسانی در اینجا.

دو سابق آتلانتا افسران پلیس تحت پیگرد شهر شهردار و رئیس پلیس پس از آنها از کار اخراج شدند برای با تنبیهبدنی دو دانشجویان ترک کردند در ماه گذشته. سابق افسران عاج Streeter و مارک گاردنر طرح دعوی در دادگاه روز شنبه گفت: آنها اجازه رفتن بدون بررسی مناسب.

کت و شلوار ادعا خیابان و گاردنر را “دچار آسیب جبران ناپذیر به خود را شخصی و حرفه ای شهرت به عنوان یک نتیجه از خود را اخراج غیر قانونی.”

مه 30 حادثه گشوده زندگی در فردا وابسته WGCL-تلویزیون. ماموران با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در راننده مسیح جوان 22 و مسافر Teniyah زائر 20.

ویدیو نشان می دهد یک افسر بگویید که در حال رانندگی بود به نگه داشتن در حال حرکت است اما پس از آن افسر را باز کند و تلاش می کند به جلو و جوان, بیرون از ماشین. جوان موفق به درایو کردن اما متوقف شده است و در پایین جاده با ترافیک. ماموران سپس ازدحام ماشین. یک افسر باز مسافر-درب سمت به عنوان یکی دیگر از تلاش برای شکستن شیشه سمت راننده.

افسر در سمت مسافر و سپس با استفاده از تیزر در زائر که می تواند صدای جیغ سراسر روبرو می شوند. جوان نیز دیده می شود که tased قبل از افسران جلو و او را از ماشین. جوان نیز گفت: او پانچ حداقل 10 بار در حالی که او در حال تسخیر کرده در پیاده رو.

آتلانتا-پلیس است.png

آتلانتا افسران پلیس دیده می شود با استفاده از بی حس کردن اسلحه در Taniyah زائر و مسیح ، جوان و زائر بودند ترک جورج فلوید اعتراض در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک در روز شنبه, مارس 30 زمانی که آنها حمله توسط چند افسر پلیس. دو افسر از کار اخراج شدند به خاطر نقش خود در این حادثه. ایسنا

شش افسر متهم شدند در این حادثه. هر دو گاردنر و Streeter شد متهم با تشدید حمله.

این طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که افسران “درگیر شدند در استفاده از نیروی حادثه به وجود آمد که در محدوده و البته از وظایف خود است.” آنها همچنین ادعا می کنند که آنها “باید حقوق به رویه دادرسی قبل و بعد و پس از هر اقدام انضباطی به موجب منشور احکام و سیاست های شهر آتلانتا.”

اتحادیه پلیس در آتلانتا ادعا وجود دارد یک شکست به دلیل روند.

“راه بیش از حد سریع آنها تا به حال هیچ دلیل روند” وینس قهرمان غرب, مدیر بین المللی اخوان المسلمین از افسران پلیس گفت: WGCL-تلویزیون. “زانو حرکت تند و سریع واکنش است که شهردار و رئیس ساخته شده برای خود دلایل سیاسی.”

پل Howard Fulton County, دادستان منطقه گفت: این سومین بار دا را آورده اتهام علیه افسران پلیس قبل از آنها بودند تیراندازی کرد. او همچنین اشاره کرد که جوان و زائر بودند “بسیار بی گناه است.”

خوانده دعوی در دادگاه واصل شده توسط Streeter و گاردنر زیر:

اردن Freiman کمک به این گزارش.

مسیحی کوپر در امی کوپر تماس تلفنی به پلیس: “کشیده پین در مسابقه نارنجک”

“عدالت برای همه” — کامل CBS اخبار ویژه

سانتا کروز ساکن پین کردن نیروی هوایی گروهبان متهم به قتل شمال کالیفرنیا معاون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de