خوب تمیز شراب Cofounders به اشتراک گذاری ملی روز رز 2020 باید-دارا

ملی آناناس روز شنبه, ژوئن 13و فقط به خاطر جشن خود را در این سال ممکن است نگاه کمی متفاوت با توجه به کروناویروس همه گیر معنا نیست که شما نمی توانید پرتاب اجتماعی-فاصله جشن در خانه — این بار بدون اثر باقی مانده است.

دیدار خوب تمیز شراب: ساخته شده با حداقل مداخله کم شکر و بدون مواد افزودنی فرآیندهای طبیعی و ارگانیک ویژگی های ایجاد شده توسط کورتنی Dunlop و میشل فلدمن.

“خوب تمیز شراب را شامل نمی شود هر گونه مواد افزودنی شیمیایی, رنگ, جعلی, طعم, قند اضافه شده اضافه شده سولفیت یا محصولات جانبی حیوانات و انگور شب به طور طبیعی و بدون آفت کش ها پس از کبد خود را به طور کامل می تواند روند مصرف الکل را بدون گرفتن غیرمنتظره با سمی gunk” Dunlop می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “شما می توانید یک شیشه امشب و هنوز هم برای اجرای فردا صبح و بیدار نمی احساس مانند مرگ است.”

Good Clean Wine Cofounders Courtney Dunlop and Michelle Feldman Share National Rose Day 2020 Must-Haves
امیلی Farris/Sidework محتوا استودیو

“خماری خرابه های برنامه. … هنگامی که شما احساس نمی سنتی اثرات منفی شراب شما می توانید شیشه ای یا دو تا رفتن به تخت خواب است و هنوز زود برای انجام یوگا و تمام چیزهایی که شما برنامه ریزی شده برای روز” فلدمن می افزاید.

به غیر از کمک به شما برای جلوگیری از hangovers و بد واکنش دو cofounders باید نکات بالا برای ساخت خود را قرنطینه حزب به یاد ماندنی و سرگرم کننده است.

“نوشیدنی آناناس گرم تر از شما فکر می کنم” Dunlop توصیه می کند. “اکثر مردم در حفظ و آناناس یخچال سرد اما اگر شما آن را بنوشید فقط کمی سرد, شما خواهد بو و طعم بیشتر از تفاوت های ظریف است که منجر به یک تجربه رضایت بخش. اگر شما گل رز در یخچال اجازه آن نشستن برای 30 دقیقه قبل از ریختن.”

آن را تا درجه یک دانلوپ همچنین نشان می دهد ساخت یک خانه spritz نوار. “سهام تا در باشگاه نوشابه گازدار آناناس و گریپ فروت. … پور بیش از یخ در fanciest شیشه ای شما خود را و به سلامتی!” او فریاد می زند.

Good Clean Wine Cofounders Courtney Dunlop and Michelle Feldman Share National Rose Day 2020 Must-Haves
کریستین Bonnivier

و فراموش نکنید مواد غذایی است. “ما آناناس جفت خوبی با غذاهای دریایی, پاستا, مرغ, پنیر (به خصوص پنیر موزارلا) و prosciutto پیچیده خربزه, مرغ, کوسکوس و کبابی و گوشت های دودی. … آن را نیز می تواند به عنوان دسر — پور 1/4 فنجان خوب تمیز شراب آناناس بیش از حرکت شبیه چمچه زنی از شربت و تزئین با نعناع برگ” فلدمن یادداشت ها.

برای دکوراسیون Dunlop می گوید, قدیمی, جدول, پارچه, چین و ظروف کلیدی برای زرق و برق دار تنظیم. “استفاده از خود را خیلی مسائل! در غیر این صورت نقطه ای در داشتن آن ؟ اگر آن را می شکند می شکند. سفید یا سنگ آهن کوزه برگزاری wildflowers می افزاید: کشور شیک پرنیان, اما اگر شما لازم نیست دسترسی به گل در حال حاضر به کوزه نگاه بسیار خود را.”

همانطور که برای لباس این دو را با پوشیدن لباس کتانی در نور رنگ. “نگران نباشید اگر آن را چروکیده می شود. آن را معتبر ایتالیایی از راه آهن نیست خود را کتانی” Dunlop نشت.

“این کلاسیک و راحت و گاه به گاه نور و flowy. من احساس می کنم در حومه اهل توسکانی” فلدمن می گوید.

خوب تمیز شراب تولید شده در ایتالیا و متشکل از یک سفید و قرمز و گل رز یک spumante آناناس. آن را آنلاین در دسترس است در GoodClean.شراب برای 20 دلار یک بطری یا 240 دلار برای یک مورد از 12. با نام تجاری ارائه می دهد تحویل رایگان هنگامی که شما سفارش 3 بطری حق خود را درب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>