چگونه آنجلینا جولی باقی می ماند آرام نگه می دارد او 6 بچه از احساس اضطراب خود را

عملی پدر و مادر. آنجلینا جولی باعث می شود مطمئن شوید که برای انتقال نگرانی های خود را به او شش فرزند نگهداری او مشکلات خود را.

“مانند بسیاری از پدر و مادر من تمرکز بر ماندن و آرام تا فرزند من نیست احساس اضطراب از من در بالای همه آنها هیچ گونه نگرانی در مورد” اسکار برنده 45 گفت:” هارپر بازار در روز جمعه, ژوئن 12. “من قرار داده و تمام انرژی خود را به آنها را.”

این بازیگر که سهام Maddox, 18, Pax, 16, Zahara, 15, شیله, 14 و دوقلوها ناکس و Vivienne, 11, با شوهر سابق براد پیتگفت: خروجی که quarantining با نوزادان خود را در میان coronavirus همه گیر شده است “خاطر نشان کرد [او] روزانه از آنچه که بیشتر مهم است.”

این شیطان: از شر ستاره مشترک یک داستان از وقت خود را حلق آویز در خانه هنگامی که “Vivienne اسم حیوان دست اموز در گذشت.” جولی گفت: “ما به دو کمی شیرین آنهایی که غیر فعال هستند. باید آنها را در جفت است. آنها آنقدر آرام و این کمک کرده است به تمرکز بر مراقبت از خود را با او در این زمان و در سگ و مار و مارمولک.”

How Angelina Jolie Stays Calm, Keeps Her 6 Kids From Feeling Her ‘Anxiety’
آنجلینا جولی. ماریا لورا آنتونلی/AGF/شاتر

جولی تایید کرد در ماه آوریل که خانواده اش بود “همه قفل شده است” و “انجام خوب” در میان COVID-19 گسترش یافته است. پسر ارشد او در بازگشت از دانشگاه خود را در کره جنوبی, Yonsei University ماه قبل است.

“مادوکس است … با تمرکز بر روی خود کره و مطالعات روسیه تا مدرسه بازگشایی” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در زمان. “آنجلینا کودکان دیگر در یک روال توسط بیداری آنها را اولیه و روزمره شدن آنها آغاز شده و در مدرسه خود وظایف مدت کوتاهی پس از آن.”

او گفت DongA روزانه بعد از آن در همان ماه: “او را به رفتن به عقب به عنوان به زودی به عنوان همه چیز حل و فصل. … من نمی تواند شادتر در مورد دیوانه را انتخاب دانشگاه. البته در حال حاضر به دلیل همه گیر نیست و انتقال مدارس.”

لس آنجلس بومی تقسیم از پیت 56 در سال 2016 و سابق زن و شوهر هستند “بیشتر صمیمی” در coparenting در حال حاضر از همیشه.

“چیزهایی که بین براد و آنجلینا بهتر از آنها بوده است” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری سابق خانم و آقای اسمیت costars ماه گذشته. “آنها هدف نسبت به قطعنامه هایی که برای هر یک از آنها.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>