داخل مگان پادشاه ادموندز’ یوتا سفر با 3 بچه ها از دیدن دوست پسر: عکس

دوستداران طبیعت! Meghan پادشاه ادموندز در زمان سفر به پارک سیتی یوتا با سه تا از بچه ها از دیدن او پسر مسیحی Schauf.

“فایل زیر: چیزهایی که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم انجام دهید یا ببینید,” the Real Housewives of Orange County, زاج سفید, 35, زیر نویس یک شنبه, ژوئن 11, Instagram تصاویر به صورت خودکار. “پیاده روی با کودک در حیاط خلوت کوه می ترسم از ذهن من توسط یک گوزن شمالی در یک پیاده روی در تابستان پرش اسکی و برف در ماه ژوئن. (Hell hath منجمد و من عکس آن را اثبات کند!)”

در رسانه های اجتماعی ها سابق واقیعت ستاره انجام شده 3-year-old daughter آسپن در یک کوله پشتی و مطرح برای شیرین عکس با “زندگی ناشناخته” پادکست میزبان.

میسوری بومی در ادامه به سند او تعطیلات از افزایش با “فضاهای باز” به نوسان زمان با او 2 ساله دوقلو پسر هیز و هارت.

همانطور که برای Schauf مدیر عامل شرکت بسته لوازم اضطراری شرکت ارسال شده ویدئوها از گوزن شمالی در آنها هویداست. “صندلی گرفته شده,” او نوشت. “پس خدا را شکر به برکت این تجربه است.”

سابق براوو شخصیت که سهام نوزادان خود را با او جدا, شوهر, جیم ادموندزرفت و با او رابطه جدید در ماه گذشته.

“من فقط به این می گویند: من خوشحال هستم و به دنبال به جلو به نوشتن من فصل بعد” مگان زیر نویس خندان selfie.

دوست پسر او اظهار داشت: “من واقعا دوست دارم شما را در یک جامه فلانل یا پشمی و یک لبخند.”

مگان و جیم 49 بستن گره در 2014 و اعلام کرد خود را تقسیم و پنج سال بعد. وقتی که می آید به coparenting Aspen هارت و هیز میان coronavirus همه گیر او به او گفت Instagram followers در ماه مارس است که آنها به دنبال “مشاوره [خود] متخصص اطفال.”

“ما تصمیم گرفته اند که بچه های ما تو ماندن در جایی که آنها بودند که تمام این امن تر-در-خانه آغاز شده” مگان توضیح داد در آن زمان است. “از آن با من بود, به طوری که آنها میخوای با من بماند تا زمانی که این عبور می کند.”

این “دانش صمیمی” پادکست cohost نظر آمد و دو ماه بعد از او گفت: Cheryl Burke در یک قسمت است که او “آرزو[اد]” او coparenting پویا با سابق حرفه ای بازیکن بیس بال “بهتر بود.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن Meghan است عقب نشینی با Schauf و نوزادان خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>