جسیکا Mulroney صحبت می کند پس از لحاظ نژادی به اتهام مبارزه با ساشا اکستر

Meghan Markle‘s اچ جسیکا Mulroney است که در آب داغ برای اقدامات او نسبت به شیوه زندگی, وبلاگ نویس, ساشا اکستر.

“به عنوان برخی از شما ممکن است را دیده اند, @sashaexeter و من تا به حال یک اختلاف,” سبک, 40 نوشت: در بیانیه ای مشترک از طریق Instagram در چهار شنبه, ژوئن 11. “او به حق به نام من برای انجام کافی نیست که آن را به درگیر شدن در کارهای مهم و مشکل مکالمه در اطراف نژاد و بی عدالتی در جامعه ما است. من آن را شخصا و این اشتباه بود. من می دانم که من نیاز به انجام بهتر. کسانی از ما با یک پلت فرم باید استفاده از آن را به صحبت کردن.”

Jess Mulroney Speaks Out After Racially-Charged Fight With Sasha Exeter
جس Mulroney و ساشا اکستر. Broadimage/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد ساشا اکستر/Instagram

Mulroney رفت و برای ابراز ندامت برای راه او درمان اکستر. “من می خواهم بگویم از قلب من که هر کلمه از من عذر خواهی به ساشا طی دو هفته گذشته به صورت خصوصی و دوباره هر دو صورت عمومی و خصوصی امروز درست است” او ادامه داد. “من قصد هیچ وجه به خطر اندازد امرار معاش او. ما تا به حال یک اختلاف نظر و آن را از دست. برای من که متاسفم.”

The Good Morning America نویسندگان سپس با اشاره به جنبش بزرگتر در دست است. “من هم می دانم این است که در مورد من و نه باید آن را در مورد من. آن است که در مورد سیاه و سفید جامعه شده است که موضوع را به نژادپرستی و تبعیض و خشونت بیش از حد” او mused. “همانطور که من در نظر گرفته ایم و چه می گویند علنا من تشخیص کافی نیست. همین دلیل است که من قصد دارم به پله از رسانه های اجتماعی در روزهای آینده و به من میکروفون به صدای با داشتن آنها را بیش از حساب من و به اشتراک گذاشتن تجربه خود را. من قصد دارم برای استفاده از این زمان به منعکس کننده یادگیری و گوش دادن. من نیز خواسته ساشا اگر او خواهد بود مایل به گرفتن بیش از حساب من هر زمان که او راحت است و به داستان او.”

Mulroney به این نتیجه رسیدند: “کار واقعی از آوردن تغییر فراتر از Instagram و من می خواهم همه شما را به می دانم که من متعهد به استفاده از هر پلت فرم و منبع در دسترس به من برای ادامه کار مهم ضد نژاد پرستی. من امیدوارم که شما ادامه خواهد داد به من نگه پاسخگو باشد.”

Jess Mulroney Speaks Out After Racially-Charged Fight With Sasha Exeter
Meghan Markle و جس Mulroney. جیمز bruce van horn/MEGA

اکستر مشترک کنار او از حوادث در چهارشنبه 10 ژوئن در یک Instagram تصویری این ادعا که Mulroney “در زمان ارتکاب جرم” به طوری ساشا موسس تماس به اقدام برای وبلاگ نویسان و تاثیرگذاران و بعد فرستاده او را “یک تهدید در نوشتن” بعد از “بسیار مشکل ساز رفتار و antics.”

این ورزشکار سابق متهم Mulroney از “کتاب درسی امتیاز سفید” در حالی که همچنین روشن است که او “به هیچ وجه خواستار جس یک نژادپرست است.” او تصریح کرد: “در طول حدود یک هفته یا بیشتر جسیکا اساسا علامت هر جعبه از آنچه یک زن باید کاملا در طول انجام بزرگترین نژادی بیداد در تاریخ است. برای او به تهدید من یک مادر تنها یک مامان — طول نژادی همه گیر ضربات ذهن من است. هدف در اینجا این است که اصل تحول را تغییر دهید — و نه نوری و نمایشی گاو—t. شما نمی توانید ارسال می شود که شما ایستاده در همبستگی در حالی که تلاش برای سکوت کسی از طریق متن.”

Mulroney اظهار نظر در اکستر پست عذرخواهی برای “هر گونه صدمه دیده من ایجاد می شود” و تصدیق کرد که او نیاز به “دست در دست” خود را تغییر دهید. او سپس با اشاره او دوستی با Markle, 38 و شاهزاده هری. “من به شما گفتم خصوصی من زندگی می کردند و تجربه شخصی با نزدیک ترین دوست من که در آن مسابقه بود که در جلو و مرکز,” او نوشت. “آن را عمیقا آموزشی است. من آموخته زیادی از آن. من قول می دهم به ادامه یادگیری و گوش دادن به چگونه من می توانم با افتخار به بالا بردن و حمایت از سیاه و سفید, صدای.”

با وجود عمومی او تن اکستر بعد از ارسال یک تصویر از یک DM او دریافت شده از کانادا بومی پس از نظر او. “مسئول [sic] کت و شلوار” او messaged. “موفق باشید.” او طولانی Instagram بیانیه ای دنبال کرد.

CTV است پس از حذف Mulroney را نشان می دهد من ازنو از کانال ها و سیستم عامل با توجه به رفتار او گفت: در بیانیه ای که او “درگیری با تعهد ما به تنوع و برابری است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>