کنتاکی تشکر. توماس Massie به نام با حریف برای نمایش مؤتلفه نبرد پرچم در خانه

LOUISVILLE, Ky. — در کنگره ایالات متحده توماس Massie اولیه حریف خواستار توجه به اوباما کنگره را نمایش از یک مؤتلفه نبرد پرچم در کنتاکی خانه که در آن زمان تحت ساخت و ساز از 14 سال پیش.

Massie قبلا انتقاد حریف خود را وکیل تاد McMurtry برای گزارش ارسال نژادپرستانه توییتهایی در گذشته است. در مصاحبه با ایستگاه رادیویی محلی WVXU در دوشنبه McMurtry در پاسخ به یک سوال در مورد توییت با ذکر Massie پرچم.

“من شخصا دیده می شود عکس از کنگره Massie پرواز مؤتلفه پرچم خود را بیش از کنتاکی پس او را به حمله به من به عنوان یک نژادپرست است که بسیار جالب,” McMurtry گفت.

Massie آغاز شده مستند ساخت و ساز از خانه خود را در پادگان حدود 104 مایلی شمال شرقی لکسینگتون در سال 2003 از طریق یک وبلاگ با عنوان “ساختمان timberframe خانه از ابتدا.”

در پست از ژوئیه, اوت, سپتامبر, اکتبر 2006 Massie ارسال شده عکس از خانه بدون بیرونی پوشش در مراحل اولیه آن. هر عکس گرفته شده از خارج از خانه, ویژگی های یک مؤتلفه نبرد پرچم دار رو به پایین از یک قاب چوبی در کنار مدرن روز پرچم آمریکا نیز حلق آویز رو به پایین.

در این تصویر از ویدئو تشکر. توماس Massie R-Ky., صحبت می کند در کف مجلس نمایندگان در کنگره آمریکا در واشنگتن جمعه, مارس 27 سال 2020 است. (خانه های تلویزیونی از طریق AP)

علاوه بر این, یک عکس از ماه جولای سال 2006 نشان می دهد یک دوم مؤتلفه پرچم دار توسط طرف مقابل از خانه.

Massie کارکنان پاسخ نمی دهند به چند تماس های تلفنی و ایمیل ها به دنبال اظهار نظر در مورد اینکه آیا این پرچم است که هنوز نمایش داده شده در صفحه اصلی و به همین دلیل این کنگره قرار داده تا پرچم.

برای بسیاری از آمریکایی ها مؤتلفه پرچم نشان دهنده نژادپرستی به عنوان گروه شامل جنوبی برده-داشتن متحده است. پرچم نمایش داده شده است امروز توسط کسانی که می خواهند به بیان جنوبی غرور و سفید supremacists به طور یکسان با توجه به ضد افترا لیگ که طبقه بندی پرچم به عنوان یک نماد نفرت.

نظرات در مؤتلفه نبرد پرچم در Massie خانه می آیند به عنوان تظاهرات صورت گرفته در سراسر ایالات متحده خواستار عدالت برای کسانی که کشته شده توسط پلیس.

بیشتر: تفنگداران دریایی سفارش مؤتلفه پرچم حذف شده در بان که شامل سپر تابلوچسبها و لباس

در پاسخ به این اعتراضات, کنتاکی, رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت: این مجسمه Jefferson Davis, رئيس جمهور از کنفدراسیون و کنتاکی بومی باید از برجک دولت ساختمان کاپیتول در فرانکفورت.

روز دوشنبه لویی شهردار گرگ فیشر حذف 107 ساله مجسمه مؤتلفه سرباز جان Castleman از چروکی مثلث بیان کرد که “در حوادث هفته گذشته به وضوح نشان داده شده است که آن را به اندازه کافی فقط به صورت تاریخ ما – ما رو به آدرس تأثیر آن بر حال ما.”

و در ویرجینیا به لیبریا رالف نرتهم پنج شنبه اعلام کرد که مجسمه Robert E. Lee فرمانده مؤتلفه ارتش و ویرجینیا بومی “حذف خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” از ریچموند مشترک المنافع پایتخت. این اثر تاریخی به حال شده است وجود دارد برای بیش از یک قرن است.

در مصاحبه با ایستگاه رادیویی McMurtry نیز آورده توجه به Massie دفاع از کنگره ایالات متحده استیو کینگ یک جمهوری خواه از آیووا با سابقه اظهارات نژادپرستانه که از دست رفته خود را به کمیته واگذاری در سال 2019 پس از بازجویی چرا سفید برتری در نظر گرفته شده است توهین آمیز در مصاحبه با نیویورک تایمز. شاه از دست داد خواه اولیه خود را برای انتخاب مجدد در هفته گذشته به ایالت آیووا بهداشت ، سفت Feenstra.

“در حضور من به او گفت: هرگز هر چیزی نژادپرستانه و بنابراین من آماده نیستم به سرزنش انسان بر اساس یک مقاله نیویورک تایمز” Massie گفت: فاکس کسب و کار کانال در زمان.

کنتاکی کنگره که خدمت در مجلس نمایندگان از سال 2012 به دست آورده است شهرت “آقای هیچ” برای فرکانس که با او آرا در برابر قانون.

Massie یکی از چهار نماینده در برابر رای یک خانه بیل در مارس طراحی شده برای مجازات فدرال نفرت و جنایت.

“من رای دادند در برابر (لایحه) به این دلیل که قانون اساسی مشخص می کند تنها تعداد انگشت شماری از فدرال جنایات و برگ بقیه به فرد متحده به تعقیب,” Massie گفت: پیک مجله در آن زمان است. “در این لایحه گسترش فعلی فدرال ‘hate crime’ قوانین. جرم جرم است و همه قربانیان سزاوار برابر عدالت است. اضافه کردن افزایش مجازات برای ‘نفرت’ تمایل به مخاطره می اندازد دیگر آزادی مانند آزادی بیان.”

Massie نیز رای دادند در برابر coronavirus-بسته امداد در ماه آوریل و تهدید به نگه دارید تا رای مراقبت عمل در ماه مارس درآمد او خشم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Massie همچنین ایجاد وزوز در یک مصاحبه رادیویی در روز پنج شنبه که در آن او به نام بسیاری از معترضان خواستار تغییر در سیاست گذاری و نژادی و بی عدالتی “خشونت غارتگران و بی قانون مجرمان.”

“وجود دارد یک بیان فرد در میان گروهی که ناراحت هستند با راه رفتن چیزهایی است که می تواند به یک میکروفون و صحبت می کنند و برای همه مردم است؟” Massie خواسته در مصاحبه. “من با ديدن آن شخص است.”

دنبال بن توبین در توییتر @TobinBen.

این مقاله در ابتدا در ظاهر لویی پیک مجله: کنتاکی تشکر. توماس Massie بود مؤتلفه نبرد پرچم در صفحه اصلی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>