پیشرو ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ مدافع می گوید: اجرای قانون نیاز به خارج شدن از زندگی ما’

واشنگتن — نویسنده یک کتاب بحث برانگیز تبدیل شده است که یک نوع از کتاب مقدس برای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش می گوید ماموران پلیس باید تبدیل به “خشونت کارگران” که نیاز به “از زندگی ما است.”

“هنگامی که فشار می آید به پرتاب پلیس به ما نشان واقعی خود رنگ” گفت: Alex حیاتی یک کالج بروکلین استاد جامعه شناسی و نویسنده کتاب “پایان نگهبانی” در مصاحبه با یاهو نیوز پادکست “Skullduggery.” “آنها خشونت کارگران که اغلب نه واقعا علاقه مند به رفاه بخش های گسترده ای از مردم و ما باید آنها را از زندگی ما را در هر راه ما می توانید شکل و خارج چگونه به انجام این کار است.”

“این است که در مورد مرتب کردن که خوب افسران پلیس بد و پلیس هستند چرا که من فکر می کنم بسیاری از این بی ربط است و حواس پرتی,” او اضافه شده است.

حیاتی را دریافت کرده است افزایش توجه در هفته های اخیر پس از کشتن جورج فلوید و ملی تظاهرات بیش از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار. همانطور که گریه می کند برای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” بزرگ شده اند همیشه بلندتر حیاتی را در کتاب دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک نقشه راه برای چگونگی انجام این کار — شروع با نویسنده تماس برای تغییر عظیم از منابع سنتی روش های پلیس و خرید از شلیک به جامعه مبتنی بر خشونت-برنامه های پیشگیری و همچنین به عنوان جایگزینی تنبیهی قوانین مواد مخدر با, درمان و آموزش و پرورش.

“ما شروع کردیم به چیدن خاموش آنجا که ما می توانیم از آنچه که پلیس انجام و جایگزینی آن با بهتر جایگزین,” او گفت:.

“و این شامل چیزهایی مانند خشونت جوانان و خشونت و تجاوزات جنسی. ما شواهد مبتنی بر استراتژی به جای خیلی از آنچه پلیس را, اما آن را نمی خواهی یک شبه اتفاق می افتد. ما باید برای ایجاد زیرساخت های جامعه. ما باید به پیروزی گسترده مردمی برای حمایت از این ایده ها اما ما می توانید شروع با ایجاد یک منطق در مورد گرفتن پلیس از مدارس و قرار دادن بیشتر مشاوران و یا گرفتن پلیس از سلامت روانی کسب و کار. … این امر صرفه جویی در مقدار زیادی از پول و زندگی می کند.”

حیاتی به نظر می آیند در میان شواهد جدید که آمریکایی نگرش به نژاد و تظاهرات به طور چشمگیری تغییر. جدید اخبار یاهو/نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد که 57 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر تایید Black Lives Matter جنبش در مقایسه با 27 درصد در سال 2016 است که 60 درصد در حال حاضر توافق دارند که “نژاد پرستی ساخته شده است به جامعه آمریکا است.”

و هنوز که هنوز ترجمه برای حمایت از این نوع از تغییرات رادیکال حیاتی و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” کمپین دعوت. تنها 25 درصد در اخبار یاهو/نظرسنجی به نفع “برش بودجه برای ادارات پلیس” در حالی که 64 درصد معتقدند که “ما باید بیشتر پلیس در خیابان.” کاملا سیاه آمریکایی ها به طور مساوی تقسیم می شود (50 درصد به 50 درصد) در مورد اینکه آیا پلیس بیشتر مورد نیاز هستند.

حیاتی نمی استدلال می کنند — چرا که او فکر نمی کند که آن را از راه دور عملی — به تعطیل کردن ادارات پلیس و یا حذف پلیس از خیابان ها در کامپیوتر است. و او اذعان دارد او چند پاسخ فوری برای یک موج مداوم قتل در شهرهای بزرگ است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار آفریقایی-آمریکایی و لاتین.

Vitale تا خواسته شده بود طی مصاحبه ای در مورد شیکاگو سان تایمز گزارش این هفته که در یک روز مه 31 — در حالی که بسیاری از کشور متمرکز بود در این تظاهرات بیش از فلوید مرگ — وجود 18 قتل در شیکاگو و آن را مرگبارترین روز در این شهر در 60 سال.

(بیش از 93 درصد از قربانیان قتل در شیکاگو در سال 2018 در این سال های اخیر که آمار و ارقام در دسترس بودند و مردم از رنگ است.)

در مصاحبه ای برای خورشید بار مقاله یک کشیش در شیکاگو سمت جنوب به نقل از به گفته پلیس هیچ جا یافت می شود در طول 31 مه موجی از خشونت — مفهوم که او می خواست بیشتر حضور پلیس در این شهر به خشونت زده محلات نه یک کوچکتر است.

تظاهرات و راهپیمایی در شیکاگو در روز شنبه به تقاضای پلیس پاسخگویی. (برایان Cassella/شیکاگو تریبون/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

“من می گویند که پلیس حتی زمانی که آنها در حال پر کردن این محله است و نه حل مشکل خشونت در شیکاگو گفت:” ویتال. “و همچنین که این مشکل این است که نمی تواند یک شبه حل شود. ما باید به ایجاد زیرساخت های جدید.”

وی افزود: “بنابراین این جوامع شده است گفت: برای, برای 40 به علاوه در حال حاضر که تنها ابزار آنها می توانید به آدرس مشکلاتی مثل خشونت جوانان بیشتر است ، و البته اگر انتخاب پلیس است یا هیچ چیز, بسیاری از مردم در حال رفتن به را انتخاب کنید ، و تمام نکته این است که برای قرار دادن گزینه های دیگر روی میز است.”

در ردیابی رشد شهری پلیس شلیک حیاتی عنوان کرد عمده توسعه 1033 برنامه — ابتکار آغاز شده در دولت کلینتون برای انتقال مازاد تجهیزات نظامی برای ادارات محلی پلیس. به عنوان یک نتیجه “حجم انبوهی از تجهیزات منتقل شده است,” او گفت:.

“و به ویژه پس از 9/11 وجود دارد از افزایش کمک های مالی به اجازه خرید مستقیم از درجه نظامی تجهیزات. بنابراین این آب گرفتگی در شهرهای بزرگ و کوچک با Humvees و BearCats و تفنگ تیرانداز از خفا و این همه گاز اشک آور است که ما در سراسر کشور, و من فکر می کنم این وحشتناک است توسعه است. آن در حال گسترش است و نیروی پلیس آن است که گسترش خشونت پلیس و از آن استفاده می شود در حال حاضر به سرکوب قانونی اعتراض.”

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: “جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de